7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Gods" (Fot. Starz)

Bryan Fuller i Michael Green opuścili ekipę "American Gods". Maggie Grace w obsadzie "Fear the Walking Dead". "SMILF" z zamówieniem na 2. sezon. A oprócz tego "Elementary", "Ghosted", "Opowieść podręcznej" i nie tylko.

1. Bryan Fuller i Michael Green opuścili ekipę "American Gods". Showrunnerzy "American Gods", Bryan Fuller i Michael Green, odeszli z serialu. Według serwisu Variety panowie pokłócili się z telewizją Starz o budżet, który w tym momencie i tak już jest gigantyczny, bo w 2. sezonie wynosi prawie 10 mln dolarów na odcinek. Twórcy chcieli dostać jeszcze więcej. Nie wiadomo, kto ich zastąpi i jakie będą dalsze losy "American Gods".

2. "SMILF" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja Showtime zamówiła 2. sezon komedii "SMILF" od Frankie Shaw.

3. Maggie Grace dołącza do obsady "Fear the Walking Dead". Znana z "Lost" aktorka będzie w stałej obsadzie 4. sezonu "Fear the Walking Dead". Na razie nie podano szczegółów dotyczących jej postaci.

4. Więcej odcinków i nowy showrunner "Ghosted". Serial komediowy FOX-a dostał zamówienie na 6 dodatkowych odcinków, co oznacza, że 1. sezon będzie łącznie liczył 16 odcinków. Serial opuszcza showrunner Kevin Etten, którego zastąpi Paul Lieberstein ("The Office").

5. Więcej odcinków "Elementary" w 6. sezonie. Serial dostał zamówienie na 8 dodatkowych odcinków, co oznacza, że 6. sezon będzie liczył 21 odcinków. Wciąż jeszcze nie ma daty premiery.

6. Aaron Sorkin widzi Sterlinga K. Browna w reboocie "The West Wing". Nowa wersja "The West Wing"? Aaron Sorkin nie ma nic przeciwko. Co więcej, twórca powiedział, że ma konkretny pomysł: nowym prezydentem byłby Sterling K. Brown, który rozwiązywałby kryzysowe sytuacje, konsultując się z emerytowanym już prezydentem Bartlettem.

7. Sydney Sweeney w 2. sezonie "Opowieści podręcznej". Sydney Sweeney pojawi się gościnnie w roli 15-letniej Eden, reprezentującej nową falę osób, które naprawdę wierzą w Gilead.

REKLAMA