7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

0

"Mindhunter" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix kompletuje obsadę "The Umbrella Academy". HBO nie chciało serialowego "Władcy Pierścieni". A oprócz tego "Good Omens", "The Umbrella Academy" i nie tylko.

1. "Mindhunter" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix ogłosił zamówienie dla 2. sezonu serialu "Mindhunter". To tak naprawdę była tylko formalność - nowe odcinki powstają od jakiegoś czasu, a twórcy mówili już, jaki mają plan na ciąg dalszy.

2. CBS All Access zamawia mroczną bajkę Kevina Williamsona. Nowy serial twórcy "Pamiętników wampirów" będzie dostępny nie w telewizji, tylko na platformie streamingowej CBS All Access. Serial nosi tytuł "Tell Me a Story" i jest mroczną wersją klasycznych bajek. Rzecz się dzieje w Nowy Jorku, gdzie spotykają się ze sobą światy "Trzech małych świnek", "Jasia i magicznej fasoli", a także "Czerwonego kapturka", przemieniając się w opowieść o miłości, stracie, żądzy, zemście i morderstwie. Zamówiony został od razu cały sezon.

3. Netflix kompletuje obsadę "The Umbrella Academy". "The Umbrella Academy" to serialowa wersja powieści graficznej, opowiadającej o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów. W obsadzie jest już Ellen Page, a teraz dołączyli do niej Tom Hopper ("Game of Thrones"), Emmy Raver-Lampman ("Hamilton"), David Castañeda ("We Are Unsatistifed"), Robert Sheehan ("Genius") i Aidan Gallagher ("Nicky, Ricky, Dicky & Dawn").

4. Jon Hamm na zdjęciu z "Good Omens". Hamm gra archanioła Gabriela w nowym serialu BBC i Amazona. Oto pierwsze zdjęcie.

5. "Mr. Mercedes" dziś wieczorem w Canal+. 1 grudnia o godz. 20:00 w Canal+ startuje serial "Mr. Mercedes" na podstawie powieści Stephena Kinga. Pokazane zostaną od razu dwa odcinki. Naszych 10 powodów, aby oglądać "Mr. Mercedes", znajdziecie tutaj.

6. HBO nie chciało serialowego "Władcy Pierścieni". Richard Plepler, CEO HBO, powiedział, że jego stacja nie kupiła "Władcy Pierścieni", ponieważ mają już jeden wysokobudżetowy serial - "Grę o tron". A w planach jest jeszcze jej spin-off. Poza tym HBO nie podobał się układ, w którym płaci się 250 mln dolarów za markę, do której nie ma się pełnych praw (a tak właśnie jest z Amazonem i "Władcą Pierścieni").

7. Bobby Cannavale dołącza do obsady "Homecoming". Bobby Cannavale pojawi się u boku Julii Roberts w thrillerze politycznym "Homecoming", który tworzy Amazon. Cannavale zagra Colina Belfasta, ambitnego zwierzchnika tajnej jednostki rządowej Homecoming Initiative, w której pracuje postać Roberts. Serial pisze Sam Esmail ("Mr. Robot").