Sean Bean został brudnym gliną w zwiastunie "The Oath" - nowego serialu Crackle

"The Oath" (Fot. Crackle)

0

Policjanci infiltrujący gangi to nic nowego, ale zakładający własne, rywalizujące ze sobą przestępcze organizacje? Taki świat zobaczymy w serialu "The Oath".

Nowa produkcja platformy Crackle będzie rozgrywającym się w fikcyjnej amerykańskiej metropolii dramatem policyjnym, w którym rola stróży prawa zostanie postawiona na głowie. Skorumpowani gliniarze będą tu tworzyć rywalizujące ze sobą gangi, do których bardzo trudno się dostać, a jeszcze trudniej je opuścić, bo lojalność ma tu najwyższą cenę.

Sean Bean ("Gra o tron") zagra Toma Hammonda, twardego gliniarza i bezwzględnego lidera gangu Ravens, który będzie próbował odzyskać swoją pozycję po wyjściu z więzienia. Ryan Kwanten ("True Blood") wcieli się z kolei w jego syna, Steve'a, który przejął rolę przywódcy po ojcu. Ponadto w obsadzie są jeszcze Kwame Patterson ("The Wire"), Michael Malarkey ("Pamiętniki wampirów"), Cory Hardrict ("Snajper"), Elisabeth Röhm ("Flaked"), Linda Purl ("Homeland"), Katrina Law ("Arrow"), Arlen Escarpeta ("The Magicians"), J.J. Soria ("Animal Kingdom") i Eve Mauro ("CSI Miami).

Twórcą serialu jest Joe Halpin ("Hawaii 5.0"), który ma policyjne doświadczenia, bo w przeszłości był szeryfem w hrabstwie Los Angeles i przez 12 lat pracował pod przykrywką. Wśród producentów znajduje się także 50 Cent. "The Oath" ma się składać z 10 godzinnych odcinków, a premierę zapowiedziano na 8 marca 2018 roku.