Gotowi na więcej zupy żółwiowej? Usunięta scena i materiał z planu najnowszego odcinka "Outlandera"

"Outlander" (Fot. Starz)

W najnowszym odcinku "Outlander" znów zaszalał z seksem, tym razem na wesoło. Przygoda z zupą żółwiową miała swoją kontynuację o poranku, co możecie zobaczyć w usuniętej scenie.

Odcinek "Uncharted", pokazany w USA w zeszłą niedzielę, a w Polsce w poniedziałek, był klasycznym filmem przygodowym, osadzonym w karaibskich okolicznościach przyrody. Claire po odważnym skoku do oceanu znalazła się na nieznanej wyspie, gdzie przezwyciężyła tysiąc różnych niebezpieczeństw, by na koniec dostać swoją nagrodę w postaci Jamiego, którego statek, tak się wygodnie złożyło, zawitał w okolice tej samej wyspy.

Za chwilę znów zrobi się niebezpiecznie, a tymczasem ozdobą odcinka okazała się frywolna scena z zupą żółwiową z sherry w roli głównej. Patrząc, jak ta zupa zadziałała na Claire, chyba wszyscy mieliśmy ochotę na więcej. I dostaliśmy więcej!

Telewizja Starz opublikowała wideo z planu, które pokazuje, jak powstaje "Outlander" (duuużo CGI!), a także zawiera wdzięczną scenę dziejącą się następnego dnia rano. Podczas gdy Artemis dociera do Port Royal, Claire mierzy się z porannymi skutkami zupy żółwiowej i oczywiście całuje się z Jamiem, bo Jamie istnieje po to, żeby go całować.

Przed nami jeszcze tylko dwa odcinki 3. sezonu "Outlandera". Próbując odnaleźć Iana, Fraserowie będą musieli stawić czoła kolejnym niebezpieczeństwom, tym razem na Jamajce. Ale, jak donosi TV Guide, oprócz dawnych wrogów zmaterializuje się także dawny przyjaciel Jamiego, który pomoże naszej pięknej parze.

REKLAMA