6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

"House of Cards" bez Kevina Spaceya i z krótszym finałowym sezonem. "Shooter" z zamówieniem na 3. sezon. Sławni goście znów prowadzą "Jimmy Kimmel Live". A oprócz tego "The Walking Dead" i nie tylko.

1. "House of Cards" bez Kevina Spaceya i z krótszym finałowym sezonem. Ted Sarandos z Netfliksa ogłosił oficjalnie, że 6. sezon "House of Cards" powstanie bez Kevina Spaceya. Gwiazdą serialu będzie Robin Wright w roli Claire Underwood. Nie wiadomo, co się stanie z Frankiem, ale wiele wskazuje na to, że zostanie uśmiercony gdzieś poza kadrem. Nowych odcinków będzie tylko 8 (miało być 13), a zdjęcia zostaną wznowione w 2018 roku. Przerwa w produkcji trwa od 31 października, kiedy pojawiły się pierwsze oskarżenia wobec Kevina Spaceya o molestowanie seksualne.

2. "Shooter" z zamówieniem na 3. sezon. Telewizja USA Network zamówiła 3. sezon serialu "Shooter", który będzie dłuższy od dotychczasowych, tzn. ma liczyć 13 odcinków zamiast 10.

3. Alec Baldwin ma szansę na własny talk show w ABC. Talk show, nad którego zamówieniem zastanawia się ABC, ma być oparty na programie Baldwina w radiu WNYC i podcaście "Here’s the Thing with Alec Baldwin", w którym rozmawia on ze znanymi osobami. Jeśli zamówienie dojdzie do skutku, Baldwin prawdopodobnie dostanie slot późnym wieczorem, po programie "Jimmy Kimmel Live".

4. Sławni goście znów prowadzą "Jimmy Kimmel Live". Syn Jimmy'ego Kimmela przeszedł wczoraj kolejną operację serca, a tymczasem program jego taty znów prowadzą celebryci. Tak będzie przez cały tydzień: wczoraj gospodarzem "Jimmy Kimmel Live" był Chris Pratt, dziś będzie Tracee Ellis Ross z "Black-ish", w środę Neil Patrick Harris, a w czwartek Melissa McCarthy.

5. HBO GO odświeżone i z rozbudowaną sekcją dla dzieci. HBO GO od wczoraj ma nową oprawę, a także jest dostępne na Apple TV oraz Playstation 3 i 4. Pojawiły się nowe funkcje (wreszcie można na stałe ustawić wersję językową), a także mnóstwo programów dla dzieci.

6. Zwiastun i fragment jesiennego finału "The Walking Dead". Odcinek nosi tytuł "How It's Gonna Be" i zostanie wyemitowany w najbliższy poniedziałek w telewizji FOX.

REKLAMA