7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Ranch" (Fot. Netflix)

Danny Masterson wyrzucony z "The Ranch" z powodu oskarżeń o molestowanie. Produkcja "Westworld" i "S.W.A.T." przerwana z powodu pożarów. Opisy postaci ze spin-offu "Pretty Little Liars". A oprócz tego "Supernatural" i nie tylko.

1. Danny Masterson wyrzucony z "The Ranch" z powodu oskarżeń o molestowanie seksualne. Netflix zwolnił Danny'ego Mastersona z serialu "The Ranch". Powodem są oskarżenia czwórki kobiet o gwałt, które pojawiły się po 2000 roku. Aktor zapowiedział, że zamierza oczyścić swoje imię "raz i na zawsze". Tymczasem "The Ranch" właśnie kończy zdjęcia do pierwszej części 3. sezonu. Druga część będzie kręcona w 2018 roku, już bez Mastersona.

2. Produkcja "Westworld" i "S.W.A.T." przerwana z powodu pożarów w Kalifornii. Zdjęcia do 2. sezonu "Westworld", jak również kolejnych odcinków "S.W.A.T.", zostały zawieszone z powodu pożarów w Kalifornii. Obie ekipy wrócą na plan w momencie kiedy będzie to bezpieczne.

3. Terry Crews pozywa agencję WME i agenta Adama Venita z powodu molestowania. Terry Crews twierdzi, że agent Adam Venit molestował go podczas imprezy w 2016 roku (na dzień dobry chwycił go za genitalia zamiast podać rękę, a potem to zachowanie się powtórzyło). Aktor złożył już doniesienie na policję, a teraz złożył także pozew przeciwko agentowi i agencji WME, z którą wcześniej już zakończył współpracę. Crews opisał dokładnie incydent w serii tweetów, w których stwierdził, że początkowo chciał odpuścić agentowi - dokładnie tak jak robi wiele kobiet w podobnej sytuacji.

4. Opisy postaci ze spin-offu "Pretty Little Liars". Oprócz Alison (Sasha Pieterse) i Mony (Janel Parrish) w "The Perfectionists" ma się pojawiać szóstka stałych postaci, których opisy znajdziecie tutaj. Jest wśród nich córka senator USA, zdolny wiolonczelista i jego chłopak, blogerka modowa itd. Jedne postacie są z książek Sary Shepards, inne nie. Castingi dopiero ruszają.

5. National Geographic uruchamia własną platformę VoD. Produkcje National Geographic, jak "Mars", "Geniusz" czy "Długa droga do domu", będą dostępne na nowej platformie VoD - najpierw tylko w RPA, Danii i Grecji, ale jest plan, aby poszerzyć to o kolejne kraje.

6. Kevin Zegers w 4. sezonie "Fear the Walking Dead". Kevin Zegers to kolejny nowy członek obsady "Fear the Walking Dead". Informacje na temat jego postaci są trzymane w tajemnicy.

7. Pierwsze zdjęcia bohaterek "Wayward Sisters". "Wayward Sisters" to spin-off "Supernatural", którego pilot zostanie pokazany 18 stycznia, w ramach tego sezonu "Supernatural". Całe mnóstwo zdjęć znajdziecie tutaj.

wayward01

wayward02

REKLAMA