Cudowny świat Charliego Brookera. "Black Mirror" - data premiery i ostateczny zwiastun 4. sezonu

0

Po wodzeniu nas za nos przez prawie dwa tygodnie Netflix wreszcie ujawnił datę premiery 4. sezonu "Black Mirror". Szykujcie się na koszmar na jawie tuż przed sylwestrem!

O 4. sezonie "Black Mirror" wiemy już bardzo dużo, są zwiastuny i opisy wszystkich odcinków, a teraz możemy dorzucić do tego jeszcze datę premiery. Zaznaczcie sobie na czerwono w kalendarzach datę 29 grudnia - to właśnie wtedy na Netfliksie pojawi się sześć kolejnych historii, które narodziły się w głowie Charliego Brookera.

Będzie wśród nich reżyserowany przez Jodie Foster film indie o koszmarach współczesnego rodzicielstwa, będzie osadzona na Islandii osobista historia ze wspomnieniami w roli głównej, będzie coś w rodzaju satyry na randki internetowe, wycieczka do przerażającego muzeum i w kosmos rodem ze "Star Treka", a także czarno-biały odcinek z tajemniczym psem w roli głównej.

W 4. sezonie "Black Mirror" wystąpili m.in. Jesse Plemons, Rosemarie DeWitt, Jimmi Simpson, Cristin Milioti, Aldis Hodge, Maxine Peake, Andrea Riseborough, Letitia Wright i Michaela Coel. W gronie reżyserów znaleźli się m.in. Jodie Foster, Toby Haynes, John Hillcoat, Colm McCarthy, Tim Van Patten oraz David Slade. Scenarzystą bądź współscenarzystą wszystkich odcinków jest Charlie Brooker.

W ostatecznym zwiastunie 4. sezonu "Black Mirror" pojawia się sporo scen, których nie było w zwiastunach konkretnych odcinków. A poza tym warto go zobaczyć z jeszcze jednego powodu: "What a Wonderful World" Louisa Armstronga jeszcze nigdy nie brzmiało tak okrutnie!