"Glee": Ostatnie spoilery i klip z odcinka "Yes/No"

"Glee"

"Glee"

Oj, będzie się działo w "walentynkowym" odcinku "Glee". Tak muzycznie, jak i w życiu bohaterów. Poczujemy też rytm disco.

W najbliższym odcinku "Glee" będzie działo się tyle, że aż nie chce się wierzyć, iż twórcy "upchną" to w ramy czasowe, nawet jeśli piosenki nie są tu tylko wypełniaczami, bo przecież nie są (czemu ja Wam to jeszcze mówię? Chyba zgłupiałem na starość ;)).

Zacznie się od Sama i Mercedes śpiewających hit z "Grease" - "Summer Nights"(posłuchać możecie tutaj), a potem już z górki. Fanki Chorda Overstreeta proszone są o szykowanie się na jego scenę w stroju kąpielowym. A właśnie, nie tylko on będzie robił za ciacho, ale zobaczycie to same (względnie sami). Przecież nie będę Wam tu całego odcinka zdradzał.

Niemniej, warto zauważyć, że w odcinku pojawi się też Helen Mirren. No dobrze, nie tak całkiem pojawi, ale będzie prowadzić monolog wewnętrzny jednego z bohaterów. Tak, tak - TA Helen Mirren.

Jeżeli dodamy do tego nieco zaskakującą druhnę Emmy (w sukni ślubnej, a jakże), fakt, że Becky ma zdecydowane plany wobec Artiego i duuuużo innych rzeczy, które wydarzą się w "Yes/No", to przedstawianie Wam listy piosenek, które będą śpiewać w "Glee" nie ma już sensu, bo i tak chcecie oglądać.

Premiera już niedługo, więc jakoś doczekacie. Szczególnie że jest kolejny klip promocyjny.

http://youtu.be/1mjbhAkrXp0