8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

0

Zwiastun i data premiery 2. sezonu "Jessiki Jones". Serialowy "Wiedźmin" ma już showrunnerkę. Obsada "Sense8" zapowiada finał serialu. A oprócz tego "3%", "The Walking Dead", "American Gods" i nie tylko.

1. Zwiastun i data premiery 2. sezonu "Jessiki Jones". "Jessica Jones" powróci z 13-odcinkowym sezonem w Dzień Kobiet - 8 marca 2018 roku. Na pewno pojawi się jeszcze David Tennant w roli Kilgrave'a, a wśród nowych członków obsady znajdują się m.in. Janet McTeer ("The White Queen") i J.R. Ramirez ("Power"). Zwiastun, nawiązujący do Spider-Mana, zawiera całe mnóstwo nowych scen.

2. Serialowy "Wiedźmin" ma już showrunnerkę. Do ekipy netfliksowego "Wiedźmina" dołączyła Lauren Schmidt Hissrich, wcześniej producentka "The Defenders", "Daredevila", a także "Power" telewizji Starz. Hissrich będzie prowadzić produkcję serialu.

3. Kolejne osoby mogą odejść z "American Gods". Serial telewizji Starz opuścili showrunnerzy Bryan Fuller i Michael Green. I możliwe, ze na tym nie koniec. TV Guide cytuje Kristen Chenoweth, która mówi, że miała wrócić na kilka odcinków, "kiedy Bryan był showrunnerem", a teraz już nie jest niczego pewna.

4. Netflix eksperymentuje z interaktywnymi serialami dla dorosłych. Bardzo możliwe, że dorośli, tak jak dzieci oglądające "Kota w butach", będą mogli wybierać, w którym kierunku ma się potoczyć fabuła ich netfliksowego serialu. Na razie to tylko pierwsze przymiarki - Netflix jeszcze nie ma konkretnych planów związanych z interaktywnymi serialami.

5. Zdjęcia z jesiennego finału "The Walking Dead". Jesienny finał "The Walking Dead" już jutro, a w TVLine znajdziecie zdjęcia wraz z sugestią, że powinniśmy szykować się na czyjąś śmierć.

twd0456

6. Jeszcze jedna zapowiedź powrotu "Z Archiwum X". 11. sezon startuje 4 stycznia na kanale FOX Polska.

7. Obsada "Sense8" zapowiada finał serialu. Finałowy odcinek "Sense8" już powstaje, a tymczasem zobaczcie materiał zza kulis.

8. Teaser 2. sezonu serialu "3%". Brazylijski serial Netfliksa powróci w 2018 roku.