8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lovesick" (Fot. Netflix)

0

"Lovesick" powróci w Nowy Rok. W święta będzie specjalny odcinek "Wiktorii". Jonathan Tucker zagra w serialu Showtime. A oprócz tego pierwsze zdjęcia z nowych odcinków "Lucyfera", "iZombie", "Z Archiwum X" i nie tylko.

1. "Lovesick" powróci w Nowy Rok. 3. sezon netfliksowej komedii "Lovesick" będzie mieć premierę w poniedziałek, 1 stycznia.

2. A w święta będzie specjalny odcinek "Wiktorii". Świąteczny odcinek "Wiktorii" zostanie wyemitowany w Wielkiej Brytanii 25 grudnia.

3. Jonathan Tucker w nowym serialu telewizji Showtime. Znany z "Kingdom" aktor dołączył do obsady pilota "City on a Hill". Serial będzie opowiadać o cudzie bostońskim - zmianach, które sprawiły, że w latach 90. znacząco zmalała przestępczość w mieście.

4. Pierwsze zdjęcie z odcinka Darina Morgana z 11. sezonu "Z Archiwum X". Autor "Mulder & Scully Meet the Were-Monster" i klasycznych komediowych odcinków stworzył kolejną surrealistyczną opowieść, tym razem z gościnnym udziałem Briana Huskeya z "Veepa". Chris Morgan powiedział o tym odcinku, że jest "oryginalny, inteligentny, zabawny... wszystko, czego oczekujecie". Obiecał także powiązanie ze starymi odcinkami "Z Archiwum X".

xfiles02

5. Leighton Meester pojawi się w "The Last Man on Earth". Aktorka z "Plotkary" wpadnie gościnnie do serialu FOX-a w drugiej części sezonu. Jest pierwsze zdjęcie.

leighton-meester-lmoe

6. Lucyfer na przedmieściach - pierwsze zdjęcie z drugiej połowy sezonu. Przed nami jeszcze jesienny finał "Lucyfera", a TVLine już opublikowało pierwsze zdjęcie z drugiej części sezonu. Co diabeł robi w różowym swetrze na przedmieściach? Showrunner serialu Joe Henderson mówi, że pytanie nie brzmi, co on tam robi, tylko z kim.

lucifer-first-look-2018

7. Nowe wcielenie Liv z 4. sezonu "iZombie". W 2018 roku powróci "iZombie", a główna bohaterka będzie rozwiązywać zagadkę morderstwa pewnej bogatej wdowy. A oto, jak się zmieni pod wpływem jej mózgu.

izombie-season-4

8. Pierwsze zdjęcia ze spin-offu "Chirurgów". Serial jeszcze nie ma tytułu, ale są zdjęcia, a także wywiad z showrunnerką, Stacy McKee.

greys-spinoff01

greys-spinoff02