7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fuller House" (Fot. Netflix)

Antonio Banderas jako Pablo Picasso w 2. sezonie "Geniusza". Nowy serial kostiumowy od BBC. Zapowiedzi "Fuller House" i "Falling Water". A poza tym "Will & Grace", "Homeland" i nie tylko.

1. Antonio Banderas jako Pablo Picasso. Aktor wcieli się w hiszpańskiego artystę w 2. sezonie "Geniusza" od National Geographic, a jego pierwsze oficjalne zdjęcie opublikowało "Entertainment Weekly". Banderas zagra starszą wersję Picassa, młodszą będzie Alex Rich ("GLOW"). Premiera w kwietniu 2018 roku.

antoniobanderas-genius

2. Zapowiedź sezonu 3B "Fuller House". Sitcom Netfliksa powróci z nowymi odcinkami 22 grudnia.

3. Kostiumowy serial "The Miniaturist" w święta w BBC. Ekranizacja książki Jessie Burton zadebiutuje 26 grudnia, a opowiadać będzie historię 18-letniej Nelli Oortman (Anya Taylor-Joy), która w 1686 wychodzi za amsterdamskiego kupca i wprowadza się do jego, skrywającego wiele tajemnic, domu. Jedną z nich jest dziwne połączenie pomiędzy jego mieszkańcami, a ich miniaturowymi odpowiednikami z domku dla lalek. W obsadzie są również Romola Garai, Alex Hassell, Paapa Essiedu, Hayley Squires i Emily Berrington.

4. Molly Shannon wraca do "Will & Grace". Aktorka wcielająca się w szaloną Val Bassett ostatnio wystąpiła w 7. sezonie serialu i sądząc po zdjęciu z TVLine, od tego czasu nic się u jej bohaterki nie zmieniło. Odcinki z jej udziałem zobaczymy w drugiej połowie nowego sezonu, która wraca w styczniu.

will-and-grace-molly-shannon

5. Costa Ronin zagra w "Homeland". Aktor znany z roli Olega Burova w "The Americans" dostał powracającą rolę w 7. sezonie "Homeland". Jej szczegóły nie są na razie znane.

6. Zapowiedź 2. sezonu "Falling Water". Serial USA Network wraca w styczniu.

7. Elena i Stefan z "Pamiętników wampirów" znów razem. Nina Dobrev i Paul Wesley spotkali się przypadkowo w Nowym Jorku i uczcili to zdjęciem na Instagramie. Śniegu na nim niestety nie ma.

REKLAMA