7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

Zwiastun i data powrotu "Homeland". "The Punisher" z zamówieniem na 2. sezon. "The Good Fight" wraca wiosną z 2. sezonem. A oprócz tego "The Walking Dead", "Good Girls" i nie tylko.

1. Zwiastun i data powrotu "Homeland". W 7. sezonie "Homeland", który wystartuje 11 lutego, Elizabeth Keane pełni funkcję prezydenta USA, zaś Saul, razem z 200 innymi członkami agencji wywiadu, znajduje się w więzieniu. Taka sytuacja nie potrwa jednak długo - Saul bardzo szybko wyjdzie na wolność i dostanie ważne stanowisko. Tymczasem Carrie po opuszczeniu Białego Domu będzie mieszkać u siostry, a jej życie jak zwykle będzie bardzo skomplikowane. "Znajdę cię i zabiję" wygląda jak początek kolejnej awantury.

2. "The Good Fight" wraca wiosną z 2. sezonem. 13-odcinkowy 2. sezon "The Good Fight" startuje 4 marca w CBS All Access. W nowych odcinkach zobaczymy, jak rośnie liczba morderstw w Chicago i jaki ma to wpływ na naszych bohaterów. Po tym jak klient jednej z kancelarii morduje prawnika, który za dużo mu policzył, wszyscy zaczynają patrzeć podejrzliwie na klientów. Poza tym Diane będzie musiała walczyć z nową partnerką w firmie Liz Reddick-Lawrence (Audra McDonald), Maia stanie się twardsza po tym jak znajdzie się przed sądem z powodu skandalu rodziców, zaś Lucca znów zostanie wciągnięta w relację z Colinem.

3. "The Punisher" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix zamówił 2. sezon serialu "The Punisher" i ogłosił to w taki oto sposób:

4. Spada oglądalność "The Walking Dead". Jesienny finał 8. sezonu miał w USA oglądalność na poziomie 7,9 mln/3,4. To trochę lepszy wynik niż tydzień temu (7,5 mln/3,3), ale także najgorszy wynik jesiennego finału od 2011 roku. Serial wróci po przerwie 26 lutego 2018 roku (polska data premiery na kanale FOX).

5. "Good Girls" będzie na Netfliksie. Netflix podpisał umowę, na mocy której będzie pokazywać "Good Girls" wszędzie poza USA i Kanadą.

6. Powrót "This Is Us" opóźniony. 2. sezon "This Is Us" wróci po zimowej przerwie 9 stycznia, a nie 2 stycznia.

7. Pierwsze zdjęcie z nowego sezonu "Roseanne". Kultowy sitcom powróci w 2018 roku po 21 latach przerwy.

roseanne456

REKLAMA