10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

0

Będzie 4. sezon "Mr. Robot". Znamy tytuły nowych odcinków "Star Trek: Discovery". Pierwsze zdjęcie z 2. sezonu "Timeless". A oprócz tego "Lucyfer", "The Gifted", "iZombie" i mnóstwo innych seriali.

1. Będzie 4. sezon "Mr. Robot". 3. sezon "Mr. Robot" właśnie się zakończył, a tymczasem Sam Esmail napisał na Instagramie, że scenarzyści już rozpoczęli pracę nad 4. sezonem. Telewizja USA Network oficjalnie 4. sezonu nie ogłosiła, ale to tylko formalność.

2. Tytuły nowych odcinków "Star Trek: Discovery". "Despite Yourself", "The Wolf Inside", "Vaulting Ambition", "What's Past Is Prologue", "The War Without The War Within" oraz "Will You Take My Hand?" - tak brzmią tytuły odcinków z drugiej części 1. sezonu "Star Trek: Discovery", aż do finału.

3. Data powrotu "Designated Survivor". Druga część 2. sezonu "Designated Survivor" wystartuje 28 lutego.

4. Colin Jost i Michael Che w gronie głównych scenarzystów "Saturday Night Live". Colin Jost i Michael Che dołączą do Kenta Sublette'a i Bryana Tuckera jako główni scenarzyści "Saturday Night Live".

5. Robert Knepper zostanie w "iZombie". Robert Knepper to jeden z aktorów, nad którymi ciąży oskarżenie o molestowanie seksualne. Na pewno jednak nie straci przez to pracy w "iZombie" - producenci serialu nie znaleźli dowodów, aby zrobił cokolwiek niewłaściwego.

6. Pierwsze zdjęcie z 2. sezonu "Timeless". Serial powróci w 2018 roku, a pierwszy odcinek 2. sezonu nosi tytuł "The War to End All Wars" i zabierze nas w podróż do czasów I wojny światowej.

timeless-season-2

7. Zwiastun powrotu "The Gifted". Serial wraca w Nowy Rok w USA i dzień później w Polsce.

8. Zwiastun powrotu "Lucyfera". "Lucyfer" również powróci 1 stycznia.

9. Telewizja Starz zapowiada 2018 rok. Wśród nowych seriali znajdują się "Counterpart", "Sweetbitter", "Vida", "Wrong Man", a także nowe sezony "Outlandera", "Ash vs Evil Dead" i nie tylko.

10. Nowy zwiastun i plakat "Black Lightning". Serial wystartuje 16 stycznia.

Black-Lightning-Season-1-Poster-Key-Art

REKLAMA