Dziś startuje w Polsce kanał Epic Drama z serialami kostiumowymi. Oto tytuły, które obejrzycie w grudniu

"Harlots" (Fot. Hulu)

Od 14 grudnia w Polsce jest dostępny kanał Epic Drama, który oferuje całe mnóstwo produkcji kostiumowych, jak "Rozpustnice" ("Harlots"), "Klondike" czy "Prawdziwa historia rodu Borgiów".

Epic Drama to czwarty kanał szwedzkiego nadawcy Viasat World, który pojawia się na polskim rynku. W ofercie znajdują się seriale kostiumowe, do tej pory nadawane w paśmie Epic na Polsat Viasat History. Badania oglądalności tego kanału pokazały, że opowieści w kostiumie zasługują na wyodrębnienie. I właśnie dlatego pojawia się osobny kanał, który będzie nadawać kostiumowe produkcje serialowe o tematyce wojennej, przygodowej, kryminalnej, romantycznej, politycznej itd. Wszystko w jakości HD i dostępne także na żądanie.

Epic Drama pojawia się jednocześnie w 11 krajach - oprócz Polski także w Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Grecji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Turcji oraz na Ukrainie i Węgrzech. Od dziś kanał jest dostępny dla abonentów Cyfrowego Polsatu od pakietu Mini HD (pozycja 49). Od 1 stycznia będzie oferowany w Pakiecie Film HD platformy, a promocyjnie będzie go można oglądać od Pakietu Familijnego MAX HD. Abonenci nc+ z pakietem Comfort+ będą mogli oglądać Epic Drama od poziomu Extra + na pozycji 69 od 1 stycznia 2018r. Ponadto od 14 grudnia Epic Drama znajdzie się w ofercie Play Now, w pakiecie Extra, oraz w Orange. Dostęp do kanału dostaną także widzowie popularnej na śląsku platformy Elsat, gdzie Epic Drama znajdzie się w pakiecie Błękitnym.

No dobrze, a co z ofertą? Znajdą się w niej m.in. "Poldark", "Endeavour", "Zagadki kryminalne panny Fisher", "The Miniaturist", "The Village", "Close to the Enemy", "Mr Selfridge", "Wolf Hall" czy szwedzki serial "The Restaurant".

A tymczasem Epic Drama szczególnie poleca tę oto piątkę seriali (opisy za informacją prasową kanału):

"Rozpustnice" ("Harlots") - barwna, pikantna opowieść, której akcja rozgrywa się w XVIII wieku w tryskającym energią, kosmopolitycznym, georgiańskim Londynie. Głównym tematem jest najważniejsza działalność komercyjna w mieście: usługi seksualne. Premiera: 14 grudnia o godz. 21:45.

"Stróż prawa" ("Copper") - trzymający w napięciu serial kryminalny. Amerykański detektyw irlandzkiego pochodzenia, były bokser Kevin Corcoran wraca z wojny secesyjnej i dowiaduje się, że jego córka nie żyje, a żona zaginęła. Przemierzając cieszącą się złą sławą nowojorską dzielnicę Five Points, stara się dowiedzieć, co przydarzyło się jego rodzinie. Premiera: 14 grudnia o godz. 21:00.

"Klondike" - fabuła oparta jest na prawdziwych losach ludzi, którzy starali się o bogactwo i walczyli przetrwanie w surowym, okrutnym świecie kanadyjskiego terytorium Jukon. Głównymi bohaterami są Bill Haskell I Byron Epstein - przyjaciele z dzieciństwa, którzy zaryzykowali wszystko, aby znaleźć złoto i stać się bogaczami w czasie gorączki złota w Klondike w latach 90. XIX wieku. Premiera: 22 grudnia o godz. 21:00.

"Szpiedzy z Waszyngtonu" ("Turn: "Washington's Spies") - historia ubogiego farmera z Nowego Jorku, Abe'a Woodhulla, który wspólnie z grupą przyjaciół z dzieciństwa tworzy Culper Ring — pierwszą siatkę szpiegowską w Ameryce. Premiera: 22 grudnia o godz. 21:45.

"Prawdziwa historia rodu Borgiów" ("Borgia") - w samym centrum Watykanu znajdował się człowiek, którego żądza władzy popchnęła do sięgnięcia po najwyższą nagrodę: tron Świętego Piotra. Był to człowiek, którego imię na zawsze już pozostanie synonimem bezwzględności, a jego pontyfikat jako papieża Aleksandra VI stał się jednym z najbardziej niechlubnych rozdziałów w historii Kościoła katolickiego: Rodrigo Borgia. Premiera: 19 grudnia o godz. 22:00.

REKLAMA