Czy będzie 6. sezon "Prison Break"? Wygląda na to, że już znamy odpowiedź

"Prison Break" (Fot. FOX)

Kiepska oglądalność i jeszcze gorsze recenzje wyraźnie nie zniechęciły telewizji FOX. Dominic Purcell zdradził na Instagramie, że 6. sezon "Prison Break" już powstaje.

5. sezon "Prison Break", który zobaczyliśmy wiosną tego roku, nie był hitem pod żadnym względem. Krytycy wieszali na nim psy, oglądalność w amerykańskim FOX-ie była słaba i na dodatek spadała z odcinka na odcinek. Ale to nie znaczy, że na tym koniec. Dominic Purcell, czyli serialowy Lincoln Burrows, wrzucił na Instagram lakoniczny post, w którym napisał tylko tyle: "#PrisonBreak 6. W przygotowaniu".

Nie traktujcie tego jak oficjalnej wiadomości o zamówieniu 6. sezonu "Prison Break", bo tej póki co nie ma. Ale już wcześniej były sygnały, że 5. sezon to nie koniec. Dana Walden, szefowa Fox Television Group, powiedziała podczas tegorocznych upfrontów w maju, że stacja "zdecydowanie rozważy zrobienie większej liczby odcinków". Dodała także, że to nie jest serial, który będzie wracał w każdym sezonie. "Chcemy, żeby to było coś wyjątkowego" - mówiła Walden.

Zainteresowani powrotem serialu byli także twórcy. Jeden z showrunnerów, Vaun Wilmott, powiedział w maju w rozmowie z TVLine, że pomysły już są filtrowane i że "jeśli pojawi się ten właściwy, to na pewno ekipa wróciłaby, żeby znów to zrobić". Czyżby już to nastąpiło? Post Dominica Purcella zdecydowanie na to wskazuje.

@prisonbreak #prisonbreak 6. In the works.

Post udostępniony przez Dominicpurcell (@dominicpurcell)

REKLAMA