8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Disney przejął 21st Century Fox. "Pohamuj entuzjazm" powróci z 10. sezonem. NBC raz jeszcze próbuje stworzyć remake "The IT Crowd". A oprócz tego "Riverdale", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. "Pohamuj entuzjazm" powróci z 10. sezonem. HBO zamówiło 10. sezon "Pohamuj entuzjam". Szczegółów takich jak liczba odcinków na razie nie znamy, ale wiadomo, że zdjęcia ruszą wiosną.

2. NBC raz jeszcze próbuje stworzyć remake "The IT Crowd". NBC raz jeszcze zamówiło pilot amerykańskiej wersji "The IT Crowd". Tym razem napisze go twórca brytyjskiego oryginału, Graham Linehan. To już trzecie podejście NBC do tego tytułu.

3. Znamy kolejność emisji odcinków 4. sezonu "Black Mirror". W przypadku tego tytułu kolejność to rzecz umowna, niemniej jednak Charlie Brooker ogłosił, że będzie ona następująca:

4. Disney przejął 21st Century Fox. Za ponad 52 miliardy dolarów Disney kupił 21st Century Fox, na który składają się m.in. studio produkcyjne 20th Century Fox, należące do Foxa stacje telewizyjne (w tym FX i National Geographic, a także zagraniczne telewizje, jak Sky) i większość udziałów w serwisie streamingowym Hulu. To oznacza, że wiele seriali, które oglądamy, od teraz należy do Disneya. Dobra wiadomość jest taka, że rosną szanse na połączenie telewizyjnego świata X-Menów z MCU. Złych wiadomości prawdopodobnie jest więcej, bo Disney w tym momencie wyrasta na monopolistę, który ma w swoich rękach coraz więcej popkultury.

5. Powstanie 3. sezon "Frontier". Netflix zamówił 3. sezon "Frontier", składający się z 6 odcinków. Premiera w 2018 roku.

6. Zapowiedź styczniowego powrotu "Riverdale". A w niej m.in. odnaleziony po latach brat Betty.

7. Zdjęcie z powrotu "Chirurgów". "Chirurdzy" wrócą 18 stycznia i znów pojawi się na ekranie dr Paul Stadler (Matthew Morrison), czyli mąż Jo. Wątek tej pary dotknie kwestii przemocy domowej.

greys0456

8. Javier Muñoz z "Hamiltona" pojawi się w "Shadowhunters". Pierwsze zdjęcia znajdziecie w TVLine.

shadowhunters-0356

REKLAMA