7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Love" (Fot. Netflix)

Koniec "Love" po 3. sezonie. Ellen Pompeo wyreżyseruje kolejny odcinek "Chirurgów". George Clooney tworzy serial o aferze Watergate dla Netfliksa. A oprócz tego "The Affair", "Once Upon a Time" i nie tylko.

1. Koniec "Love" po 3. sezonie. "Love" powróci 9 marca z 10-odcinkowym 3. sezonem. Netflix zdecydował, że to już będzie finałowy sezon.

love0456

2. Ellen Pompeo wyreżyseruje kolejny odcinek "Chirurgów". W zeszłym sezonie Ellen Pompeo wyreżyserowała odcinek "Be Still, My Soul", skupiający się na śmierci matki Maggie, a teraz dostanie w swoje ręce odcinek o Aleksie (Justin Chambers). Będą w nim flashbacki z burzliwych lat nastoletnich tego bohatera, który miał uzależnionego od narkotyków ojca i matkę schizofreniczkę.

3. Kolejne nowe twarze w "The Affair". Phoebe Tonkin ("The Originals") i Amy Irving ("Alias") pojawią się gościnnie w 4. sezonie "The Affair". Irving zagra rzeźbiarkę z Kalifornii, mającą tajemnicze związki z ojcem Cole'a, a Tonkin jej protegowaną.

4. George Clooney tworzy serial o aferze Watergate dla Netfliksa. George Clooney wraz z Mattem Charmanem, scenarzystą "Mostu szpiegów", tworzą 8-odcinkowy miniserial o Watergate dla Netfliksa. Serial będzie przedstawiał różne perspektywy, w stylu japońskiego "Rashomona". Każdy odcinek ma skupiać się na innej osobie w jakiś sposób powiązanej ze skandalem.

5. Miniserial "Zaufaj mi" dziś wieczorem w Ale kino+. W sobotę 16 grudnia o godz. 20:10 w Ale kino+ startuje brytyjski miniserial "Zaufaj mi". Jodie Whittaker ("Broadchurch", "Doktor Who") gra pielęgniarkę, która w chwili desperacji kradnie tożsamość przyjaciółki i rozpoczyna nowe życie w Edynburgu. Niestety, prędzej czy później przeszłość ją dopadnie.

6. Krys Marshall w obsadzie "Supergirl". Znana z "This Is Us" aktorka dostała w "Supergirl" powracającą rolę artystki, która mieszka w pobliżu National City i jest w posiadaniu wskazówek dotyczących prawdziwej tożsamości Reign.

7. Pierwsze zdjęcie z drugiej części sezonu "Once Upon a Time". A na nim Zelena, jej dorosła córka Robin i Hak. Serial wróci 2 marca, a zdjęcie pochodzi z pierwszego z nowych odcinków, zatytułowanego "Secret Garden".

once-upon-a-time-zelena-grown-robin

REKLAMA