Seks, trawka i pytanie o istnienie Boga. "Crashing" - zwiastun 2. sezonu komedii Pete'a Holmesa

"Crashing" (Fot. HBO)

0

Najsympatyczniejszy serialowy komik powraca. W zwiastunie 2. sezonu "Crashing" Pete kwestionuje istnienie Boga, dowiaduje się, czym jest przypadkowy seks, i zalicza dziwną przygodę z doktorem Ozem.

Kiedy poznaliśmy serialowe alter ego Pete'a Holmesa, zaczynał karierę komika stand-upowego w Nowym Jorku i spał na kanapach bliższych i dalszych znajomych, po tym jak całe jego życie legło w gruzach. W 2. sezonie nasz bohater ma szansę zapomnieć o żonie, która go zdradziła (Lauren Lapkus), i faktycznie zacząć nowy rozdział, wypełniony z jednej strony występami w klubach, a z drugiej, poznawaniem uroków nowojorskiego życia.

Trafi mu się więc przygodny seks i oczywiście nie będzie wiedział, co z tym fantem zrobić. Zacznie kwestionować istnienie Boga, choć wiara była jedną z tych rzeczy, które były dla niego najważniejsze przez całe życie. Zaliczy także dziwne spotkanie z doktorem Ozem, który będzie mu próbował wmówić, że jest na haju. Wszystko to razem składa się na całkiem niezły zestaw, a mówimy tylko o rzeczach, które zostały ujawnione w zwiastunie.

"Crashing" - w polskiej wersji "Na wylocie" - powraca 15 stycznia do HBO i HBO GO.