7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

0

Nielsen zbadał publikę "The Crown". Ronald D. Moore tworzy nowy serial science fiction. Sir Derek Jacobi dołącza do obsady "Good Omens". A oprócz tego "Z Nation", "Z Archiwum X" i nie tylko.

1. Nowa zapowiedź 11. sezonu "Z Archiwum X". A w niej Chris Carter, Gillian Anderson, David Duchovny i Mitch Pileggi zapewniają nas, że nadchodzący sezon to "kwintesencja 'Z Archiwum X'".

2. Nielsen zbadał publikę "The Crown". Z badania wynika, że "The Crown" oglądają najczęściej kobiety, osoby starsze i bardziej zamożne.

3. Ronald D. Moore tworzy nowy serial science fiction. Ronald D. Moore ("Outlander", "Battlestar Galactica") stworzy dla Apple nowy serial osadzony w kosmosie. Serial nie ma jeszcze tytułu, ale ma już zamówienie na cały sezon. Moore napisze scenariusz i będzie producentem wykonawczym, razem z Maril Davis ("Outlander"), Mattem Wolpertem ("Fargo") i Benem Nedivim ("Outlander"). Jak zapewnił na Twitterze, to nie oznacza, że opuszcza ekipę "Outlander". W tej chwili już powstaje 4. sezon, a w planach jest kolejny.

4. Darmowy ShowMax na rok w Playu. Kolejna grupa klientów sieci Play otrzyma bezpłatnie dostęp do serwisu ShowMax, i to na cały rok. O tym, które taryfy są objęte promocją i co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać, pisze Spider's Web.

5. Sir Derek Jacobi dołącza do obsady "Good Omens". O castingu poinformował sam Neil Gaiman na Twitterze.

6. "Inside No. 9" powraca w styczniu. 4. sezon serialu BBC wystartuje 2 stycznia 2018.

7. Będzie 5. sezon "Z Nation". Telewizja SyFy zamówiła 5. sezon "Z Nation", który będzie mieć premierę w 2018 roku.