8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dirk Gently's Holistic Detective Agency" (Fot. BBC America)

0

To już koniec "Dirk Gently's Holistic Detective Agency". "The Office" może powrócić do NBC. Nowa wampirzyca pojawi się w "The Originals". A oprócz tego "New Girl", "The Gifted" i nie tylko.

1. To już koniec "Dirk Gently's Holistic Detective Agency". BBC America skasowało serial po dwóch sezonach. Tymczasem 2. sezon zadebiutuje w styczniu na Netfliksie.

2. Amazon rezygnuje z wszystkich trzech jesiennych pilotów. Trzy komediowe piloty, które miały premierę tej jesieni - "Sea Oak", "Love You More" i "The Climb" - nie dostaną zamówienia w Amazonie.

3. "The Office" może powrócić do NBC. NBC zastanawia się nad powrotem do biura w sezonie 2018/2019. Akcja nowych odcinków wciąż działaby się w Dunder Mifflin w Scranton, a bohaterowie częściowo byliby starzy, a częściowo nowi. Na pewno nie powróci Steve Carell, ale NBC chce obsadzić od nowa postać Michaela Scotta.

4. Jaime Murray pojawi się w finałowym sezonie "The Orignals". Znana z "Once Upon a Time" aktorka zagra Antoinette - piękną, "oldskulową" wampirzycę, którą spotka Elijah. Po raz pierwszy zobaczymy ją w 3. odcinku.

5. Pierwsze zdjęcie z finału 1. sezonu "The Gitfed". Finał zaplanowany jest na 15 stycznia w USA i dzień później w polskim FOX-ie.

the-gifted-2018

6. J.B. Smoove w finałowym sezonie "New Girl". Aktor znany m.in. z "Curb Your Enthusiasm" zagra ojca Winstona.

7. Dwa nowe seriale Issy Rae w HBO. HBO zamówiło dwa kolejne seriale Issy Rae, twórczyni "Niepewnych". "Him Or Her" to komedia, skupiająca się na życiu miłosnym biseksualnego, czarnoskórego chłopaka. Producentem jest także Travon Free ("The Daily Show"). Z kolei "Sweet Life" osadzone jest w czarnoskórej części Beverly Hills i opowie historie dorastających w tym miejscu nastolatków. Obok Issy Rae serial będzie tworzyć Raamla Mohamed ("Skandal").

8. Mark Salling przyznał się do posiadania dziecięcej pornografii. Aktor z "Glee" zawarł ugodę i prawdopodobnie spędzi w więzieniu od czterech do siedmiu lat, a także zostanie wpisany do rejestru przestępców seksualnych. Wyrok zapadnie w marcu. Salling miał na komputerze 25 tysięcy zdjęć dzieci w sytuacjach związanych z seksem.

REKLAMA