Grace i Frankie powracają w towarzystwie Lisy Kudrow. Zwiastun 4. sezonu serialu Netfliksa

"Grace i Frankie" (Fot. Netflix)

0

W styczniu powróci "Grace i Frankie", by jeszcze raz udowodnić, że życie zaczyna się po siedemdziesiątce. Zobaczcie nowy zwiastun, w którym pojawia się Lisa Kudrow w wyjątkowo różowej wersji.

"Co u diabła tu się dzieje?" - takim pytaniem Frankie wita wieloletnią manikiurzystkę Grace, graną przez Lisę Kudrow. Pytanie jest jak najbardziej adekwatne, bo ubrana na różowo Sheree nie wygląda na osobę, z którą Grace mogłaby znaleźć wspólny język. A najwyraźniej mówimy tu o jakiejś przyjaźni, której nie stoją na przeszkodzie nawet sztuczne błyskotki.

Lisa Kudrow dostała w 4. sezonie "Grace i Frankie" rolę powracającą, co oznacza, że jej postać będzie ważniejsza niż wydaje się na pierwszy rzut oka. A i obecność tej aktorki przypadkowa nie jest, bo Marta Kauffman, autorka serialu Netfliksa, jest także współtwórczynią "Przyjaciół".

Nowy rozdział z życia dwóch starszych pań, które zostały przyjaciółkami, po tym jak ich mężowie zakochali się w sobie nawzajem, to także dalsze poszukiwania miłości (nie tylko na stronie HippieRoundup), kolejne historie rodzinne i wspólne budowanie biznesu z wibratorami. Nie zabraknie także w "Grace i Frankie" Sola i Roberta, którzy wyraźnie mają jakieś problemy, na które otwarte małżeństwo nie jest chyba najlepszym lekiem.

"Grace i Frankie" powróci 19 stycznia z 4. sezonem.