Znajomy diler i mnóstwo świetnych gości. "W potrzebie" - pełny zwiastun 2. sezonu serialu HBO

"W potrzebie" (Fot. HBO)

0

Skromny facet, na którego mówią The Guy, powróci na ekrany w styczniu, by raz jeszcze okazać się prawdziwym skarbem. Nie tylko dla swoich klientów, wśród których znów jest Dan Stevens.

Co robić w czasach, kiedy świat zamienia się w jeden niekończący się odcinek "Black Mirror"? "Wdychajcie tę piękną egzystencję i wydychajcie pokój" - radzą nam w zwiastunie "W potrzebie", jednego z najciekawszych i najbardziej niedocenianych seriali komediowych HBO.

Oparty na internetowym projekcie serial autorstwa Bena Sinclaira i Katji Blichfeld powróci w styczniu (19 stycznia w USA, 26 stycznia w Polsce w HBO3), by dostarczyć kolejnych dziwnych, zabawnych i wdzięcznych momentów z trawką w roli głównej. Sinclair znów wcieli się w bezimiennego dilera z Brooklynu, o którym wszyscy mówią The Guy, a grono jego klientów jak zwykle będzie reprezentować pełen przekrój społeczny.

Gościnnie powróci m.in. Dan Stevens z "Legionu", a wśród nowych twarzy pojawią się Danielle Brooks ("Orange Is the New Black"), John Gallagher, Jr. ("Newsroom"), Jessica Hecht ("The Forgotten"), Luzer Twersky ("Félix & Meira") i Kate Lyn Sheil ("Girlfriend"). 2. sezon "W potrzebie" będzie liczyć 10 odcinków.

high-maintenance0456

  • LuKe

    Mdli od samego zwiastuna. Hipstersko-stonerski serialik o tym jak fajnie się zbakać? Sorry ale jak widzę takie rzeczy, to mam wrażenie, że nakręciły go jakieś niewyżyte nastolatki. Trawka to żaden niszowy towar. Robienie serialu z zacięciem "odkrywcy tematu", new age'owskich bredni lub przybijania sobie stonerskich piątek, jest nie tylko archaiczne ale i totalnie infantylne i podszyte wymuszonym luzem.