6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Pierwszy teaser serialu "Stargate: Origins". "The Path" powróci w styczniu. Skeet Ulrich z "Riverdale" mówi, kto powinien zagrać mamę Jugheada. A oprócz tego "Better Things", "Krypton" i nie tylko.

1. Pierwszy teaser serialu "Stargate: Origins". "Gwiezdne wrota" powracają. Nowy serial, który zadebiutuje 15 lutego na platformie Stargate Command, opowiadać będzie historię młodej Catherine Langford (Ellie Gall), przeżywającej swoje pierwsze niesamowite przyrody i ratującej po raz pierwszy świat. Connor Trinneer wcieli się w jej ojca, profesora Langforda. 1. sezon "Stargate: Origins" będzie liczyć 10 odcinków, po 10 minut każdy.

2. "Lepsze życie" ("Better Things") w HBO GO i HBO3. Dwa pierwsze sezony serialu komediowego Pameli Adlon już możecie oglądać w serwisie HBO GO. Telewizyjna premiera będzie miała miejsce 23 grudnia o godz. 12:15 w HBO3.

3. Skeet Ulrich z "Riverdale" o tym, kto powinien zagrać mamę Jugheada. Skeet Ulrich, czyli serialowy F.P. Jones, powiedział w rozmowie z TVLine, że chętnie by zobaczył Neve Campbell w roli mamy Jugheada. Duet grał razem w filmie "Krzyk" w 1996 roku.

4. Wiemy już, kiedy wystartuje "Krypton". Serial telewizji SyFy, będący prequelem historii Supermana, zadebiutuje w marcu 2018 roku.

5. Komedia "2 Dope Queens" w lutym w HBO. Podcast Jessiki Williams ("The Incredible Jessica James") i Phoebe Robinson ("Broad City") pojawi się w HBO w postaci czterech godzinnych odcinków specjalnych nagranych przed publicznością na żywo. Premiera telewizyjnej wersji "2 Dope Queens" będzie miała miejsce 2 lutego.

6. Zwiastun i plakat 3. sezonu "The Path". 3. sezon "The Path" wystartuje 17 stycznia. Serialowa sekta będzie większa i silniejsza niż kiedykolwiek, po tym jak cud dokonany przez Eddiego (Aaron Paul) stanie się internetowym viralem.

the-path-season-3-key-art

REKLAMA