5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

0

Mnóstwo nowych scen w zapowiedzi "Z Archiwum X". Pierwsza grafika z serialu o Sabrinie, nastoletniej czarownicy. Dzieci Darlene na zdjęciach z powrotu "Roseanne". A oprócz tego "Taken" i nie tylko.

1. Mnóstwo nowych scen w zapowiedzi "Z Archiwum X". Palacz, Skinner, William, Mulder i Scully w wersji romantycznej. Nowa zapowiedź 11. sezonu "Z Archiwum X" jest świetna, a twórcy i aktorzy raz jeszcze obiecują, że to będzie kwintesencja tego, co oglądaliśmy kiedyś.

2. Tak będzie wyglądać serial o Sabrinie, nastoletniej czarownicy. Roberto Aguirre-Sacasa zaprezentował pierwszą grafikę koncepcyjną "The Chilling Adventures of Sabrina".

3. Jessica Camacho i Adam Goldberg w 2. sezonie "Taken". Oboje wcielą się w nowych członków ekipy Christiny Hart. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

4. Piąta kobieta oskarża Danny'ego Mastersona o gwałt. Aktorka i była dziewczyna Mastersona, Bobette Riales, napisała na Twitterze, że została przez niego wielokrotnie zgwałcona.

5. Dzieci Darlene na zdjęciach z powrotu "Roseanne". Darlene wraca do domu i ma teraz już dwójkę dzieci - córkę Harris (Emma Kenney z "Shameless") i syna Marka (Ames McNamara).

roseanne-01

roseanne-02