6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Szaleję za tobą" (Fot. NBC)

Sitcom "Szaleję za tobą" powróci po latach. Nowa Władczyni Czasu zadebiutowała w świątecznym odcinku "Doktora Who". Gary Cole pojawi się w 2. sezonie "The Good Fight". A oprócz tego "Daredevil", nowy stand-up Dave'a Chappelle'a i nie tylko.

1. Sitcom "Szaleję za tobą" powróci po latach. Sony Pictures Television Studios i NBC chcą stworzyć nowy sezon "Szaleję za tobą". Aktualnie trwają rozmowy z Paulem Reiserem i Helen Hunt, którzy mają powrócić po niemal 20 latach jako Paul i Jamie Buchmanowie. Małżeństwo z Nowego Jorku spotkalibyśmy tuż po tym, jak wysłali na studia swoją nastoletnią córkę, Mabel.

2. Nowa Władczyni Czasu zadebiutowała w świątecznym odcinku "Doktora Who". Całą końcówkę odcinka "Twice Upon a Time", z regeneracją Doktora i debiutem Jodie Whittaker, BBC wrzuciło na YouTube.

3. Vincent D'Onofiro o tym, jak zmieni się Kingpin w 3. sezonie "Daredevila". Vincent D’Onofiro powiedział w rozmowie z serwisem Collider, że Wilson Fisk zmieni się w nowym sezonie "Daredevila", jednocześnie pozostając sobą. Nowy showrunner serialu, Erik Oleson, zabierze tę postać w emocjonalną podróż. Zobaczymy ewolucję Kingpina, który skupi się na nowych celach i nowych wyzwaniach.

4. Nowy stand-up Dave'a Chappelle'a w sylwestra na Netfliksie. Miały być trzy stand-upy Chappelle'a, będzie jeszcze czwarty.

5. Gary Cole powróci w 2. sezonie "The Good Fight". Gary Cole pojawi się w 2. sezonie "The Good Fight" jako Kurt. Choć on i Diane aktualnie nie są razem, wciąż pałają do siebie ciepłymi uczuciami i jest jeszcze dla nich szansa.

the-good-fight-467

6. "The Goldbergs" prawie jak "Golden Girls". W odcinku "The Goldberg Girls", który zostanie pokazany 3 stycznia, Beverly będzie próbowała stworzyć własną grupkę przyjaciółek, w stylu "Golden Girls".

the-goldbergs-9245

REKLAMA