Dorosła Paige rusza do akcji. "The Americans" - mamy pierwsze zdjęcie i spoilery z finałowego sezonu

"The Americans" (Fot. FX)

Stęskniliście się za "The Americans"? To wiedzcie, że 6. sezon już powstaje, a scenarzyści mają w planach m.in. przeskok czasowy i pokazanie dzieci Jenningsów w nowej odsłonie.

Nie wiemy, co się teraz dzieje z Henrym, ale TVLine zaprezentowało pierwsze zdjęcie z 6. sezonu "The Americans", na którym znajduje się Paige razem z Elizabeth. I wiele wskazuje na to, że córka upodobniła się do matki pod każdym względem.

A wszystko dlatego, że czeka nas spory przeskok czasowy. Akcja finałowego sezonu "The Americans" rozpocznie się trzy lata po wydarzeniach z majowego finału (czyli w 1987 roku). Jak mówi w rozmowie z TVLine Holly Taylor, odtwórczyni roli Paige, jej bohaterka bardzo się zmieniła przez ten czas. "Paige jest na studiach, poznała nowych przyjaciół i jest bardziej pewna siebie. Wciąż jest ciekawa świata i inteligentna, ale teraz ma przede wszystkim więcej pewności siebie" - zdradza aktorka.

I to nie koniec, bo córka Jenningsów będzie też inaczej wyglądać. Nowa fryzura, nowe ciuchy, makijaż - zdaniem Taylor to wszystko będzie pokazywać, jak dobrze ona teraz czuje się we własnej skórze.

Co więcej, Paige już oficjalnie będzie pracować razem z matką, ucząc się szpiegowskiego fachu. "Obie bardzo się cieszą, mogąc spędzać ze sobą tyle czasu, ale jednocześnie to jest praca. Elizabeth jest bardzo stanowcza wobec Paige, bo chce ją chronić. A Paige wciąż jest młoda i chce mieć trochę przestrzeni. Ale mimo że to potrafi być skomplikowane, one są jak takie koleżeńskie duo złożone z matki i córki" - tłumaczy Taylor.

Daty premiery 6. sezonu "The Americans" jeszcze nie znamy, ale jest już pierwsze zdjęcie, a na nim wspomniany superduet szpiegowski.

the-americans-season-6

REKLAMA