7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pose" (Fot. FX)

"Pose" Ryana Murphy'ego z zamówieniem na cały sezon. David Harbour chce duetu ze Steve'em w 3. sezonie "Stranger Things". "Riverdale" powróci do korzeni w drugiej połowie 2. sezonu. A oprócz tego "Claws", "New Girl" i nie tylko.

1. "Pose" Ryana Murphy'ego dostaje zamówienie. Telewizja FX zamówiła cały sezon "Pose" - osadzonego w latach 80. muzycznego serialu Ryana Murphy'ego, w którym wystąpią m.in. Evan Peters, Kate Mara i James Van Der Beek. Niestety, ekipę opuściła Tatiana Maslany, po zmianach, które zaszły w trakcie zdjęć do pilota. Jej rolę przejmie Charlayne Woodard ("The Leftovers"). Serial opowiadać będzie o tym, jak w Nowym Jorku rodzi się kultura LGBTQ. Premiera latem 2018 roku.

2. Franka Potente w 2. sezonie "Claws". Franka Potente zagra powracającą rolę Zlaty Ostrovsky, czarnej owcy z rosyjskiej rodziny mafijnej, która ostatnio postanowiła odmienić swoje życie.

3. David Harbour chce duetu ze Steve'em w 3. sezonie "Stranger Things". Odtwórca roli Jima Hoppera powiedział w rozmowie z Variety, że uwielbia Joego Keery'ego i że marzy mu się duet ze Steve'em na ekranie. Ale wątpi, żeby to się miało spełnić. Poza tym chętnie by dowiedział się więcej o Hopperze i poznał jego przeszłość. Wiadomo, że przeżył tragedię osobistą, a wcześniej był w Wietnamie i pracował jako gliniarz w Nowym Jorku. Ale szczegóły pozostają tajemnicą.

4. "Riverdale" powróci do korzeni w drugiej połowie 2. sezonu. Twórca serialu, Roberto Aguirre-Sacasa, obiecał w rozmowie z EW.com, że w drugiej połowie sezonu, która rusza 17 stycznia, "Riverdale" skupi się na podstawowych rzeczach, jak szkolne historie, miłości i przyjaźnie.

5. Teaser 4. sezonu "The Royals". Serial powróci w przyszłym roku.

6. Zapowiedź "Grown-ish" - spin-offu "Black-ish". Serial opowiadający o Zoey Johnson na studiach startuje 3 stycznia.

7. Spodziewajcie się ślubu w finale "New Girl". Jake Johnson wrzucił na Instagram zdjęcie zza kulis "New Girl", które wyraźnie sugeruje, co Jess i Nick zrobią w finale serialu. Michael Ausiello z TVLine również twierdzi, że będzie ślub, ale po drodze tę parę czeka jeszcze trochę komplikacji.

#NewGirl finale

Post udostępniony przez jake johnson (@mrjakejohnson)

REKLAMA