5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lovesick" (Fot. Netflix)

0

"Krypton" startuje w marcu. "Hassel" i "Las" będą w styczniu w Ale kino+. Netflix wypuścił zwiastun 3. sezonu "Lovesick". A oprócz tego "Black Lightning" i nie tylko.

1. "Krypton" startuje w marcu. Serial telewizji SyFy, będący prequelem historii Supermana, został zapowiedziany na 21 marca.

Krypton - Season 1

2. Zwiastun 3. sezonu "Lovesick". Serial powróci 1 stycznia.

3. Zwiastun nowego brytyjskiego serialu "McMafia". Również 1 stycznia w brytyjskim BBC wystartuje nowy serial, w którym James Norton wciela się w potomka rosyjskich gangsterów mieszkających na Wyspach.

4. Jeszcze jedna zapowiedź "Black Lightning". Nowy serial superbohaterski będzie mieć premierę 16 stycznia.

5. "Hassel" i "Las" w styczniu w Ale kino+. W środę 3 stycznia o godz. 20:10 zadebiutuje szwedzki serial kryminalny "Hassel", opowiadający o detektywie Rolandzie Hasselu (Ola Rapace), którego szef zostaje brutalnie zamordowany na środku ulicy. Facet rozpoczyna własne śledztwo, które przeradza się w obsesję niszczącą całe jego życie. Seral jest ekranizacją powieści Olova Svedelida.

Z kolei francuski "Las" ("La Forêt") opowiada o spokojnym miasteczku, gdzie znika nastolatka. Nowy w mieście policjant - i samotny ojciec - Gaspard Decker (Samuel Labarthe) rozpoczyna śledztwo. Start serialu w Ale kino+ 7 stycznia o godz. 20.10.