5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

0

"White Famous" skasowane po jednym sezonie. Nowe zdjęcia z "Altered Carbon". "Capital" w Ale kino+. "Black Mirror" życzy Wam szczęśliwego Nowego Roku, a ja Was zapraszam do RMF Classic.

1. "Black Mirror" życzy Wam szczęśliwego Nowego Roku! Wideo, które udowadnia, że rok 2017 był jednym wielkim, niekończącym się odcinkiem "Black Mirror", warto obejrzeć zarówno w wersji anglojęzycznej, jak i polskojęzycznej - jest zupełnie inne, ale tak samo straszne!

2. A ja Was zapraszam dziś po południu do RMF Classic. W programie "Prawo serii" dziś od godz. 16:00 będę rozmawiać z Alicją Myśliwiec o "Black Mirror". Zapraszam!

prawo-serii-bm

3. "Capital" dziś wieczorem w Ale kino+. W sobotę 30 grudnia o godz. 18:10 startuje brytyjski serial "Capital" z Tobym Jonesem i Shabaną Azmi. Rzecz się dzieje na jednej z zamożnych ulic Londynu, której mieszkańcy dostają identyczną wiadomość: "Chcemy tego, co wy macie". Początkowo ją ignorują, ale z czasem dziwna kampania zaczyna się nasilać.

4. "White Famous" skasowane po jednym sezonie. Telewizja Showtime skasowała serial komediowy "White Famous" z Jayem Pharoah. Wcześniej zamówienie na 2. sezon dostał "SMILF".

5. Nowe zdjęcia z "Altered Carbon". Chcieliście więcej Joela Kinnamana jako byłego żołnierza międzygalaktycznego, rozwiązującego zagadkę morderstwa w świecie, w którym śmierć nie istnieje? Oto i on.

altered-carbon-01

altered-carbon-02