2. sezon "Hawaii Five-0" od dziś w Universal Channel

"Hawaii Five-0"

"Hawaii Five-0"

Od 19 stycznia w Universal Channel można oglądać 2. sezon "Hawaii Five-0", serialu o specjalnym oddziale hawajskiej policji.

W nowym sezonie "Hawaii Five-0" specjalny oddział hawajskiej policji ponownie walczy z zorganizowanymi grupami przestępczymi. Detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), który w przeszłości należał do sił specjalnych amerykańskiej marynarki Navy SEAL, powraca do Oahu, by poprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa ojca. Po namowach pani gubernator zostaje na Hawajach i obejmuje dowództwo w nowo utworzonym oddziale policji.

Do ekipy dołączają kolejne osoby. Detektyw Danny "Danno" Williams (Scott Caan) jest byłym policjantem z New Jersey. Mimo że od nadmorskiego klimatu woli zatłoczone miasto, dba o bezpieczeństwo na wyspach ze względu na ośmioletnią córkę. Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim) w przeszłości pracował w Honolulu, był protegowanym ojca McGarretta, jednak niesłusznie oskarżono go o korupcję i przeniesiono do federalnego patrolu odpowiedzialnego za bezpieczeństwo. Kuzynka China, Kono Kalakaua (Grace Park), jest piękną, ambitną i nieustraszoną rdzenną mieszkanką Hawajów, która niedawno ukończyła akademię policyjną.

2. sezon "Hawaii Five-0" oglądać można od 19 stycznia w czwartki o godzinie 22:00 w Universal Channel.