5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

0

Wszystkie sezony "Parks and Recreation" na polskim Amazonie. Gillian Anderson raz jeszcze potwierdza, że planuje opuścić "Z Archiwum X". A oprócz tego "She's Gotta Have It" i nowości ABC.

1. Wszystkie sezony "Parks and Recreation" na polskim Amazonie. Sitcom "Parks and Recreation" po prawie trzech latach od zakończenia wreszcie jest dostępny w Polsce. Wszystkie 7 sezonów z polskimi napisami znajdziecie w serwisie Amazon Prime Video. Na polskim Amazonie pojawił się dzisiaj także nowy brytyjski serial "McMafia" (na razie pierwszy odcinek).

2. Gillian Anderson opuści "Z Archiwum X" po 11. sezonie. Gillian Anderson potwierdziła w rozmowie z TV Guide, że niezależnie od tego, jakie będą dalsze losy "Z Archiwum X", ona planuje odejść po tym sezonie. "Od początku mówiłam, że dla mnie to by było na tyle" - oznajmiła aktorka. Anderson stwierdziła, iż była zaskoczona, że ludzie byli w takim szoku, kiedy po raz pierwszy to powiedziała w październiku, na Comic-Conie w Nowym Jorku. Jej zdaniem to pojedynczy sezon, o kontynuacji w ogóle się nie mówi.

Tyle że o kontynuacji już myśli twórca serialu, Chris Carter, który nie pisał ostatniego odcinka jako finału serialu i twierdzi, że wciąż jest do opowiedzenia dużo historii na temat Archiwum X. Jak mówi Carter, pytanie jedynie brzmi, czy serialowa ekipa dostanie na to szansę.

3. "She's Gotta Have It" będzie mieć 2. sezon. Dobrą wiadomość przekazał na Instagramie sam Spike Lee, razem z życzeniami noworocznymi. Szybko pojawiła się także reakcja DeWandy Wise.

Happy New Year. Happy Year. Great News For 2018.

Post udostępniony przez Spike Lee (@officialspikelee)

4. Teaser "Splitting Up Together" - nowej komedii ABC. Sitcom z Jenną Fischer i Oliverem Hudsonem będzie mieć premierę w marcu.

5. Teaser "The Crossing" od ABC. Serial, który ABC szykuje na następcę "Lost", zadebiutuje w kwietniu.