10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Spin-off "Chirurgów" (Fot. ABC)

0

"Marvel's Runaways" i "Future Man" z zamówieniem na 2. sezon. Spin-off "Chirurgów" ma już datę premiery. Impeachment prezydenta Trumpa w 2. sezonie "The Good Fight". A oprócz tego "GLOW", "Quantico" i nie tylko.

1. "Marvel's Runaways" i "Future Man" z zamówieniem na 2. sezon. Oba seriale platformy Hulu powrócą z nowymi odcinkami - na razie nie podano, ile ich będzie.

2. Spin-off "Chirurgów" ma już datę premiery. Serial o strażakach z Seattle, który wciąż jeszcze nie ma tytułu, zadebiutuje 22 marca w ABC.

3. Data powrotu "Quantico" i premier nowości ABC. "Quantico" wróci z 3. sezonem 26 kwietnia i przejmie slot "Skandalu", który zakończy się 19 kwietnia. 13 marca zadebiutuje "For the People", prawniczy serial ShondaLandu. 11 marca premierę będzie mieć nowy procedural "Deception", a 2 kwietnia nowy serial science fiction "The Crossing". 27 marca wystartuje komedia "Splitting Up Together", w której Jenna Fischer i Oliver Hudson będą się rozwodzić, a 28 marca - "Alex, Inc.", czyli nowy sitcom z Zachem Braffem.

4. Nie będzie kontynuacji "Good Girls Revolt". Próby znalezienia nowej stacji dla serialu porzuconego przez Amazona zakończyły się niepowodzeniem.

5. Mon-El zakłada kostium w "Supergirl". Kiedy "Supergirl" wróci 15 stycznia, Mon-El będzie walczył razem z innymi superbohaterami. Poza tym w serialu pojawi się Brainiac 5 (Jesse Rath z "Defiance") - więcej zdjęć tutaj.

supergirl-mon-el-first-look-full

6. TBS rezygnuje z animowanej komedii Louisa C.K. Produkcja "The Cops" została wstrzymana w listopadzie, po tym jak wyszedł na jaw seksskandal z Louisem C.K. Teraz TBS całkiem zrezygnował z serialu.

7. Annabella Sciorra pojawi się w 2. sezonie "GLOW". Znana z "Rodziny Soprano" aktorka zagra Rosalie Biagi, matkę najmłodszej uczestniczki programu "GLOW".

8. Impeachment prezydenta Trumpa w 2. sezonie "The Good Fight". W 7. odcinku, zatytułowanym "Shameless" Demokraci, z pomocą firmy Reddick, Boseman & Kolstad, będą szukać sposobu na odwołanie prezydenta Trumpa.

9. Pilot spin-offu "Goldbergów" zostanie pokazany w ramach tego sezonu. "Goldbergowie" szykują spin-off osadzony w latach 90. Zobaczymy go w trakcie obecnego sezonu serialu.

10. Ekipa "Roseanne" zapowiada powrót serialu. Roseanne Barr narobiła sporo zamieszania podczas TCA Press Tour, oznajmiając, że jej bohaterka głosowała na Donalda Trumpa. A tym z nas, którzy myśleli, że Dan nie żyje, doradziła, abyśmy obejrzeli finał jeszcze raz. Tak czy siak - w nowych odcinkach Dan powróci i wszystko będzie tak jak kiedyś.

roseanne01

roseanne02