Meryl Streep oblała test Jimmy'ego Kimmela. Wcale nas to nie dziwi!

"Jimmy Kimmel Live" (Fot. ABC)

Jimmy Kimmel postanowił sprawdzić, czy Meryl Streep pamięta wszystkie filmy, za które otrzymała nominacje do Oscara. Okazało się, że gwiazda dawno straciła rachubę.

Jimmy Kimmel poprosił aktorkę, by wzięła udział w małej zabawie: w ciągu 60 sekund miała wymienić jak najwięcej filmów, za które otrzymała Oscara. Meryl Streep nie wywiązała się z zadania najlepiej. Wymieniła zaledwie 6 tytułów, z czego za jeden nie otrzymała nominacji - co przyjęła zresztą z wielkim zdziwieniem. Kimmel poprosił gwiazdę, by poćwiczyła do Oscarów. Możemy więc spodziewać się powtórki zabawy podczas gali. Kimmel ponownie będzie pełnić rolę gospodarza uroczystego filmowego wieczoru.

Kiepski wynik Meryl Streep w quizie właściwie nie powinien być zaskoczeniem - aktorka była nominowana do Oscara aż 20 razy, a wkrótce prawdopodobnie do laurów dołączy 21. nominacja za film "Czwarta władza". Dziwić może jedynie, że gwiazda nie pamięta swojego pierwszego filmu, za który otrzymała nominację. Zwłaszcza, że chodzi o... "Łowcę jeleni"! Jimmy Kimmel skomentował to we właściwy dla siebie sposób: "Wszyscy mówią, że zawsze zapomina się ten pierwszy raz". Serwis Uproxx dodaje, że Meryl Streep zapomniała więcej nominacji, niż inni aktorzy kiedykolwiek otrzymają. Słuszna uwaga.

Jeśli chcecie wiedzieć, które filmy udało się wymienić Meryl Streep w wyzwaniu Jimmy'ego Kimmela, zapraszamy do obejrzenia wideo:

W tym roku nagrody Akademii zostaną rozdane po raz 90. Ogłoszenie nominacji nastąpi 23 stycznia, a gala Oscarów odbędzie się 4 marca.

REKLAMA