10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

Gillian Anderson wyjaśnia, czemu opuszcza "Z Archiwum X". TNT zamawia serial "Snowpiercer". HBO informuje, że nie było żadnych skarg na Jamesa Franco. A oprócz tego "Barry", "The Tick", "Designated Survivor" i nie tylko.

1. Gillian Anderson wyjaśnia, czemu opuszcza "Z Archiwum X". Podczas TCA Press Tour Gillian Anderson tłumaczyła dziennikarzom, dlaczego nie planuje więcej wracać do "Z Archiwum X". "Jest wiele rzeczy, których chcę w moim życiu i karierze. To była niezwykła szansa. Jestem bardzo wdzięczna. Ale nie chcę być związana z robieniem jednej rzeczy miesiącami. Chcę wyzwań jako aktorka. Dlatego wybrałam ten biznes. Najwyższy czas zakończyć karierę Scully. To dla mnie koniec - i mówię naprawdę serio" - powiedziała aktorka.

Jeśli Anderson opuści "Z Archiwum X", to prawdopodobnie oznacza koniec serialu. "Dla mnie 'Z Archiwum X' to Mulder i Scully. Myślę, że bez Scully bym tego nie robił. To nie moje Archiwum X" - mówił wcześniej twórca serialu, Chris Carter.

2. Gillian Anderson potwierdza również odejście z "American Gods". "Nie robię więcej 'American Gods'" - powiedziała aktorka podczas TCA Press Tour.

3. HBO informuje, że nie było żadnych skarg na Jamesa Franco. Po Złotych Globach James Franco został oskarżony o niewłaściwe zachowanie przez kilka kobiet. Na razie nie wiadomo, czy będzie to miało wpływ na "Kroniki Times Square" - HBO twierdzi, że nie było na niego żadnych skarg na planie serialu.

4. TNT zamawia serial "Snowpiercer". Był film, a teraz będzie także serial. "Snowpiercer" dostał zamówienie na 10 odcinków od TNT.

5. Zapowiedź drugiej części "The Tick". Serial o niebieskim superbohaterze wraca 23 lutego.

6. "BoJack Horseman" ma szansę być emitowany w kablówce. "BoJack Horseman" to serial Netfliksa, ale ma także szansę na emisję w kablówce w ramach syndykacji. Wszystko dlatego, że Netflix nie zabezpieczył wszystkich swoich praw.

7. Michael J. Fox w "Designated Survivor". Michael J. Fox pojawi się gościnnie w roli prawnika w "Designated Survivor".

8. Nowa zapowiedź "Barry'ego" od HBO. Premiera 25 marca.

9. Prezydent Obama w "My Next Guest Needs No Introduction with David Letterman". Nowy talk-show Davida Lettermana startuje jutro. Netflix wypuścił pierwszy klip.

10. Zapowiedź powrotu "Saturday Night Live". A w niej Sam Rockwell, który poprowadzi nowy odcinek.

REKLAMA