10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

W spin-offie "Gry o tron" nie będzie postaci, które już znamy. Twórca "The Deuce" broni Jamesa Franco. Wiadomo, kiedy wrócą "Elementary" i "Code Black". A oprócz tego "Deadwood", "Better Call Saul" i nie tylko.

1. W spin-offie "Gry o tron" nie będzie postaci, które już znamy. HBO tworzy różne spin-offy "Gry o tron" i w tym momencie nie wiadomo, który ostatecznie dojdzie do skutku. Casey Bloys, dyrektor programowy HBO, powiedział podczas TCA, że w żadnym z pięciu potencjalnych spin-offów nie pojawiają się postacie, które już znamy z "Gry o tron", ale "mogą być znane więzy krwi". O co chodzi, dowiemy się prawdopodobnie dopiero w 2020 roku, bo HBO planuje pokazać spin-off rok po finale serialu-matki.

2. HBO broni decyzji o emisji 8. sezonu "Gry o tron" w 2019 roku. Casey Bloys powiedział, że decyzja, aby finałowy sezon "Gry o tron" pokazać dopiero w 2019 roku, niekoniecznie ma związek z "opóźnieniem". Chodziło o to, aby dać twórcom czas na stworzenie czegoś, z czego będą rzeczywiście dumni. "Pewnie mogliśmy im powiedzieć: musicie to dostarczyć do tego i tego dnia. Ale pracowałem z nimi przez dłuższy czas i ufam im, kiedy mówią, że potrzebują czasu, by zrobić to dobrze. Także nie sądzę, żeby to było opóźnienie, to po prostu kwestia tego, że oni potrzebują czasu, aby zrobić to na takim poziomie, jakiego oczekują fani" - tłumaczył dyrektor programowy HBO.

3. Twórca "The Deuce" broni Jamesa Franco. Prace nad 2. sezonem "The Deuce" trwają, a David Simon, współtwórca serialu, mówi, że James Franco jest w pełni profesjonalny. Nie było na niego żadnych skarg ze strony kogokolwiek z ekipy "The Deuce". Kolejne skargi pojawiły się za to na łamach "Los Angeles Times", gdzie pięć kobiet - większość to jego byłe studentki - oskarżyło aktora o nieodpowiednie zachowywanie, mające podteksty seksualne. Franco raz jeszcze powtórzył, tym razem w "Late Night", że te historie nie są zgodne z rzeczywistością.

4. Zdjęcia do filmu "Deadwood" mają szansę ruszyć w tym roku. Dyrektor programowy HBO powiedział, że jest szansa, iż zdjęcia do dwugodzinnego filmu, zamykającego historię bohaterów "Deadwood", rozpoczną się jesienią 2018 roku.

5. Wiadomo, kiedy wrócą "Elementary" i "Code Black". Finałowy sezon "Elementary" wystartuje 30 kwietnia. "Code Black" wróci z 3. sezonem 2 maja.

6. Ruszają zdjęcia do 4. sezonu "Better Call Saul". Premiera prawdopodobnie dopiero jesienią.

7. Brad Garrett w "I’m Dying Up Here". Brad Garrett dostał rolę powracającą w 2. sezonie "I’m Dying Up Here". Będzie pojawiał się w roli legendarnego komika Roya Martina.

8. Jennifer Lopez wróci do "Will & Grace". Tym razem zobaczymy ją w podwójnej roli - samej siebie i policjantki z "Shades of Blue".

9. Znamy kolejnych prowadzących "Saturday Night Live". 20 stycznia program poprowadzi Jessica Chastain, a 27 stycznia Will Ferrell.

10. Brooke Shields w "Jane the Virgin". Brooke Shields wcieli się w przeciwniczkę Rogelia, która jest sławną aktorką i modelką.

REKLAMA