"Beat It"! Zobaczcie, jak Julia Louis-Dreyfus świętuje ostatni dzień chemioterapii

"Veep" (Fot. HBO)

Odtwórczyni roli Seliny Meyer w "Veepie" walczy z rakiem i dokumentuje tę walkę w serwisach społecznościowych. Zobaczcie wideo, które nagrali dla niej synowie.

Julia Louis-Dreyfus wrzuciła na Instagram wideo, w którym jej dwaj dorośli synowie - Charlie i Henry - wygłupiają się przy dźwiękach hitu Michaela Jacksona. Wygłupiają się w dobrej sprawie, bo "Beat It" zwiastuje koniec chemioterapii ich mamy.

"Moi cudni chłopcy @henryhallmusic @charlie_hall zrobili to dziś dla mnie, z okazji ostatniego dnia chemioterapii. Całkiem fajnie, prawda? Czyż nie są słodcy?" - napisała JLD na Instagramie.

Znana z "Veepa", a wcześniej "Seinfelda" aktorka poinformowała we wrześniu, że ma raka piersi. Dowiedziała się o tym dzień po odebraniu kolejnej nagrody Emmy dla najlepszej aktorki komediowej. Walkę z chorobą na bieżąco dokumentowała w serwisach społecznościowych, prezentując kolejne fantastyczne dowody wsparcia, jakie dostała od rodziny i znajomych.

Synowie Julii Louis-Dreyfus nie byli pierwszymi, którzy nagrali dla niej własne wideo. Timothy Simons i Tony Hale, z którymi aktorka gra w "Veepie", zaprezentowali w październiku taki oto występ:

W grudniu w ich ślady poszli Anna Chlumsky, Gary Cole i Clea DuVall:

A tak aktorka spędzała święta i żegnała stary rok:

Goodbye 2017. Go fuck yourself. #happynewyear

Post udostępniony przez Julia Louis-Dreyfus (@officialjld)

REKLAMA