8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Mroczniejszy 2. sezon "Opowieści podręcznej". Finałowy sezon "Casual" w lipcu. Aziz Ansari oskarżony o molestowanie seksualne. A oprócz tego "Liar", "The Good Doctor" i nie tylko.

1. Mroczniejszy 2. sezon "Opowieści podręcznej". Wczoraj na TCA Press Tour Hulu podało datę premiery i zaprezentowało zwiastun 2. sezonu "Opowieści podręcznej". Ponadto ogłoszono, że gościnnie pojawi się Marisa Tomei. Zobaczymy ją w 2. odcinku, w wątku osadzonym w koloniach.

"Nie przewidywałbym za dużo na temat 2. sezonu na podstawie 1. sezonu. I nie sądzę, żebyśmy to, co robimy, było post-Atwood. Myślę, że żyjemy w świecie Atwood. Zachowaliśmy wiele rzeczy, których nie byliśmy w stanie zmieścić w 1. sezonie. Teraz to tylko poszerzenie tego świata. Z pewnością nie wychodzimy poza historię, którą ona opowiadała. Ona wciąż jest matką tego serialu" - tłumaczył showrunner Bruce Miller. "Te straszne rzeczy z serialu, niektóre z nich dzieją się obecnie. Mamy kilka miesięcy do premiery i obecnie świat nas dogania. Napisaliśmy niektóre rzeczy, a potem zobaczyliśmy je w telewizji. Ale nie sądzę, aby to był powód, żeby zacząć wszystko zmieniać. Jesteśmy wystarczająco oderwani od rzeczywistości i nigdy nie będzie to wyglądało, jakby naprawdę działo się na świecie" - mówił Miller, komentując serialowe flashbacki z "naszego" świata.

Elisabeth Moss z kolei dodała, że to będzie sezon o macierzyństwie, pełen interesujących, skomplikowanych wątków. Dodała także, że to będzie naprawdę mroczny sezon, "mroczniejszy od pierwszego - jeśli to możliwe".

2. Finałowy sezon "Casual" w lipcu. Hulu ogłosiło, że 4. sezon "Casual" zostanie wypuszczony 31 lipca - wszystkie 8 odcinków naraz.

3. Aziz Ansari oskarżony o molestowanie seksualne. 23-letnia Grace powiedziała, że jesienią zeszłego roku poszła na randkę z Azizem Ansarim i była to najgorsza randka jej życia, bo Ansari próbował przymusić ją do seksu, kiedy wyraźnie powiedziała "nie". Komik wydał oświadczenie, w którym napisał, że rzeczywiście taka randka miała miejsce, ale jemu się wydawało, że wszystko jest OK i odbywa się za obopólną zgodą. Dodał także, że wspiera ruch #TimesUp, bo uważa, że to jest naprawdę potrzebne.

4. "Liar" powróci z 2. sezonem. Joanne Froggatt, Ioan Gruffudd i jeszcze więcej kłamstw - brytyjski serial "Liar" powróci z 2. sezonem.

5. Zwiastun nowej komedii "Let's Get Physical". Serial komediowy o aerobiku z Mattem Jonesem i Jane Seymour wystartuje 24 stycznia.

6. Fiona Gubelmann pojawi się w "The Good Doctor". Aktorka dostała powracającą rolę młodej lekarki.

7. NBC planuje wrzucić odcinki "A.P. Bio" do internetu. 1 lutego NBC pokaże pilota "A.P. Bio", a następnego dnia trzy pierwsze odcinki będą mieć internetową premierę. Emisja telewizyjna będzie kontynuowana od 25 lutego.

8. Hulu zamawia serialowy horror w stylu indie. Platforma Hulu zamówiła nową serialową antologię od Blumhouse Productions. Serial będzie horrorem w stylu indie, który Hulu planuje wypuszczać po jednym odcinku w miesiącu, począwszy od jesieni.

REKLAMA