Policjanci to gangsterzy w zwiastunie "The Oath" - nowego serialu z Seanem Beanem

"The Oath" (Fot. Crackle)

0

"The Oath" opowie o skorumpowanych gliniarzach zakładających własne gangi i działających pod przykrywką policyjnej służby. Zobaczcie zwiastun, plakat i zdjęcia z serialu platformy Crackle.

Twórcą "The Oath" jest Joe Halpin ("Hawaii 5.0"), który pomysł na fabułę zaczerpnął z własnych doświadczeń, bo w przeszłości był szeryfem w hrabstwie Los Angeles. Przez 12 lat pracował pod przykrywką, stykając się z przestępczymi organizacjami tworzonymi przez stróżów prawa, a teraz chce rzucić światło na chorobę toczącą policję w całych Stanach.

Głównym bohaterem "The Oath" będzie Steve Hammond (Ryan Kwanten), policjant i lider gangu Ravens, którego członkowie znajdą się w trudnej sytuacji wystawiającej na próbę ich lojalność względem "rodziny". Sean Bean zagra byłego przywódcę gangu i ojca Steve'a, Toma, który będzie usiłował odzyskać swoją pozycję po wyjściu z więzienia.

Ponadto w obsadzie są jeszcze Kwame Patterson ("The Wire"), Michael Malarkey ("Pamiętniki wampirów"), Cory Hardrict ("Snajper"), Elisabeth Röhm ("Flaked"), Linda Purl ("Homeland"), Katrina Law ("Arrow"), Arlen Escarpeta ("The Magicians"), J.J. Soria ("Animal Kingdom") i Eve Mauro ("CSI Miami). Reżyserami 10-odcinkowego serialu są Jeff T. Thomas ("Blindspot") i Luis Prieto ("StartUp"), a wśród producentów jest 50 Cent. Premiera całego sezonu na platformie Crackle 8 marca.

theoath6

theoath5

theoath4

theoath3

theoath2

theoath1

the-oath-b