7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

Colin McFarlane dołącza do obsady "Outlandera". Bethany Joy pojawi się w "Chirurgach". "9-1-1" będzie w lutym w polskim FOX-ie. A oprócz tego "The Jim Jefferies Show", "Agatha Raisin" i nie tylko.

1. Colin McFarlane dołącza do obsady "Outlandera". Brytyjski aktor Colin McFarlane ("The Dark Knight") pojawi się w 4. sezonie "Outlandera" jako Ulysses, lokaj na plantacji River Run w Karolinie Północnej. To świetnie wykształcony facet, którego sprzedano w młodości jako niewolnika i który teraz jest zaufanym służącym Jocasty (Maria Doyle Kennedy z "Orphan Black"), ciotki Jamiego. Zdjęcia do 4. sezonu "Outlandera" trwają od jesieni.

2. Bethany Joy pojawi się w "Chirurgach". Znana z "One Tree Hill" aktorka zagra narzeczoną jednego z bohaterów - spoiler pod linkiem.

3. "The Jim Jefferies Show" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja Comedy Central zamówiła składający się z 20 odcinków 2. sezon "The Jim Jefferies Show", czyli programu komika Jima Jefferiesa, emitowanego w paśmie late night.

4. Acorn TV zamawia 2. sezon serialu "Agatha Raisin". Adaptacja książek MC Beaton została porzucona przez Brytyjczyków, ale będą ją kontynuować Amerykanie. "Agatha Raisin" dostała zamówienie na trzy 90-minutowe odcinki od Acorn TV.

5. NBC zamawia piloty na przyszły sezon. Telewizja NBC zamówiła piloty dwóch nowych seriali dramatycznych: produkcji kryminalnej "In Between Lives", opowiadającej o młodej jasnowidzce, pomagającej policji w rozwiązywaniu spraw, a także dramatu medycznego osadzonego na Manhattanie, w szpitalu Bellevue.

6. "9-1-1" będzie w lutym w polskim FOX-ie. Procedural Ryana Murphy'ego, który ma w obsadzie m.in. Petera Krause, Angelę Bassett i Connie Britton, wystartuje na kanale FOX Polska 6 lutego o godz. 22:00.

7. Powstanie film o księciu Harrym i Meghan Markle. Lifetime planuje zamienić historię miłosną brytyjskiego księcia i aktorki z serialu "Suits" w film, który nosi tytuł "Harry & Meghan: The Royal Love Story".

REKLAMA