7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"9-1-1" (Fot. FOX)

"9-1-1" z zamówieniem na 2. sezon. Scoot McNairy w 3. sezonie "Detektywa". "Kroniki Shannary" skasowane. A oprócz tego "Shadowhunters", "The Gifted", nowy projekt J.J. Abramsa i nie tylko.

1. "9-1-1" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja FOX zamówiła 2. sezon serialu Ryana Murphy'ego po wyemitowaniu zaledwie trzech odcinków. "9-1-1" wygrywa pod względem oglądalności z emitowanym tego samego wieczoru "Z Archiwum X" - pierwszy odcinek obejrzało 15 mln Amerykanów na różnych platformach, kolejne też radziły sobie nieźle.

2. Scoot McNairy w 3. sezonie "Detektywa". Znany z "Halt and Catch Fire" aktor pojawi się w roli ojca, który przeżył wielką stratę. Jego historia będzie łączyć się z głównym wątkiem 3. sezonu "Detektywa".

3. "Kroniki Shannary" skasowane, producenci szukają innej stacji. "Kroniki Shannary" najpierw były w MTV, potem przeszły do telewizji Spike, która zamienia się właśnie w Paramount Network. I to oznacza kasację serialu - Paramount nie będzie go kontynuować. Ale jest jeszcze szansa na zmartwychwstanie gdzie indziej, bo producenci "Kronik Shannary" będą próbować je sprzedać innym stacjom.

4. Chai Hansen pojawi się w "Shadowhunters". Znany z "The 100" aktor dostał ważną rolę w 3. sezonie "Shadowhunters".

5. Sharon Horgan podpisuje umowę z Amazon Studios. Twórczyni "Catastrophe" będzie produkować seriale dla Amazona.

6. HBO i Apple walczą o nowy serial J.J. Abramsa. Trwa walka o "Demimonde", ambitny nowy projekt science fiction J.J. Abramsa. Serial będzie rodzinnym dramatem, opowiadającym o walce przeciwko opresyjnej sile; Abrams sam będzie go pisał i prawdopodobnie też reżyserował. To pierwszy jego własny projekt od czasów "Fringe".

7. Teaser 2. sezonu "The Gifted". Serial właśnie zakończył swój 1. sezon, kolejny już zamówiony.

REKLAMA