8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Bold Type" (Fot. Freeform)

Daty powrotów "The Bold Type" i "Famous In Love". "Grown-ish" z zamówieniem na 2. sezon. Zwiastun 3. sezonu "Shadowhunters". A oprócz tego "Flash", "Ash vs Evil Dead", "Ich pięcioro" i nie tylko.

1. Daty powrotów "The Bold Type" i "Famous In Love". Telewizja Freeform podała, że 4 kwietnia wróci z 2. sezonem "Famous in Love". Z kolei 12 czerwca będzie mieć premierę 2. sezon "The Bold Type".

2. "Grown-ish" z zamówieniem na 2. sezon. Spin-off "Black-ish", opowiadający o przygodach Zoey Johnson na studiach, dostał zamówienie na 20-odcinkowy 2. sezon.

3. Zwiastun 3. sezonu "Shadowhunters". "Shadowhunters" powróci 20 marca, a w obsadzie na 3. sezon znajdują się m.in. Anna Hopkins jako Lilith, "matka wszystkich demonów", Chai Hansen jako nowy współlokator Simona i Javier Muñoz w roli czarodzieja i rywala Magnusa.

4. Powstanie reboot serialu "Ich pięcioro". Telewizja Freeform zamówiła reboot serialu "Ich pięcioro" ("Party of Five"), którego bohaterami będzie nowe rodzeństwo - tym razem latynoskie. Ich rodzice nie zginęli, jak w oryginale, tylko zostali deportowani do Meksyku.

5. NBC zamawia pilot spin-offu "Bad Boys". Film "Bad Boys" dostanie telewizyjny spin-off. Główną bohaterką będzie Syd Burnett (Gabrielle Union) z filmu "Bad Boys 2". Zobaczymy ją jak opuściła DEA i zaczyna pracę w policji w Los Angeles. Jej partnerką będzie Nancy McKenna, pracująca matka, która trochę zazdrości Syd wolności.

6. Nowe foty z "Flasha". Zdjęcia z odcinka "The Elongated Knight Rises" z 23 stycznia możecie obejrzeć tutaj.

7. Teaser nowego serialu "Siren". Nowa produkcja telewizji Freeform będzie mieć premierę 29 marca. Znana z "Gry o tron" Eline Powell wciela się w tajemniczą młodą kobietę, która przybywa do Bristol Cove, miasteczka, które kiedyś miało być domem syren. Kiedy wybucha chaos, dwójka biologów morskich, Ben (Alex Roe) i Maddie (Fola Evans-Akingbola), próbuje rozgryźć, co sprowadziło syrenę do miasteczka i czy jest więcej takich jak ona.

8. "Ash vs Evil Dead" w nowym zwiastunie. 3. sezon będzie mieć premierę 25 lutego.

Ash-Vs-Evil-Dead-Season-3-Poster-Key-Art

REKLAMA