7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Tegoroczne nominacje do nagród GLAAD. Zapowiedź kłopotów w nowym odcinku "Riverdale". Andie MacDowell w komedii "Cuckoo". Joel McHale z własnym talk show na Netfliksie. A oprócz tego "Will & Grace", nowe dokumenty i nie tylko.

1. Tegoroczne nominacje do nagród GLAAD. Tej wiosny po raz 19. rozdane zostaną nagrody dla seriali, które wspierają społeczność LGBTQ. Wśród nominowanych znajdują się "Transparent", "Star Trek: Discovery", "Opowieść podręcznej", "This Is Us", "Legion", "Master of None" i nie tylko. Pełna lista tutaj.

2. Andie MacDowell pojawi się w komedii "Cuckoo". W zeszłym sezonie aktorka zagrała gościnnie w sitcomie "Trial & Error", teraz zobaczymy ją w komedii "Cuckoo" od BBC.

3. Joel McHale poprowadzi talk show na Netfliksie. Program "The Joel McHale Show with Joel McHale" zadebiutuje 18 lutego. W półgodzinnych odcinkach, które będą pojawiać się co tydzień, znajdzie się miejsce na dyskusje o newsach, popkulturze, sporcie itd., a także skecze i klipy. Gośćmi będą różni znani ludzie.

4. Będą kolejne powroty do "Will & Grace". W rolach gościnnych powrócą Alec Baldwin, Blythe Danner i Sara Rue. Ponadto gościnnie pojawią się Mary McCormack i Robert Klein.

5. Netflix tworzy dwa nowe dokumenty. Jeden z nich to "Flint Town", 8-odcinkowy serial od Anonymous Content, który zajmie się sprawą kryzysu związanego z brakiem wody w Michigan. Drugi jeszcze nie ma tytułu, ale wiemy, że będzie produkowany przez Vox Entertainment i skupi się na ważnych pytaniach naszej ery i na tym, jak radzi sobie z nimi współczesne dziennikarstwo.

6. Zapowiedź nowego odcinka "Riverdale". W odcinku "Chapter Twenty-Four: The Wrestler" główni bohaterowie "Riverdale" mogą spodziewać się kłopotów ze strony Hirama Lodge'a, a także Chica Smitha, brata Betty.

7. "Paterno" od HBO w pierwszym teaserze. W nowym filmie biograficznym HBO Al Pacino wciela się w Joego Paterno, uwielbianego trenera futbolowego, którego asystent, Jerry Sandusky, wykorzystywał seksualnie dzieci.

REKLAMA