8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

0

Rozdano PGA Awards - nagrody gildii producentów. Paul Bettany ma być nowym księciem Filipem w "The Crown". Aaron Paul i Bryan Cranston świętują 10-lecie "Breaking Bad". A oprócz tego "Mr. Mercedes", "Imperium" i nie tylko.

1. Paul Bettany ma być nowym księciem Filipem w "The Crown". Paul Bettany jest bliski podpisania kontraktu na występy w "The Crown". Informacja jest na razie nieoficjalna, ale jeśli się sprawdzi, aktor dołączy do Olivii Colman i Heleny Bonham Carter, które przejmą role królowej Elżbiety i księżniczki Małgorzaty.

2. Rozdano PGA Awards - nagrody gildii producentów. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. producenci "Opowieści podręcznej", "The Marvelous Mrs. Maisel" i "Black Mirror", a także Ryan Murphy, który otrzymał specjalne wyróżnienie. Pełna lista zwycięzców tutaj.

3. Tessa Ferrer w 2. sezonie "Mr. Mercedes". Tessa Ferrer dostała stałą rolę w "Mr. Mercedes". Zagra żonę doktora Babineau (Jack Huston), która jest szefową firmy farmaceutycznej.

4. Ryan Michelle Bathe pojawi się w "Imperium". Znana z "This Is Us" aktorka zagra byłą żonę Eddie'ego Barkera (Forest Whitaker).

5. Seriale BBC z hinduskimi remake'ami. Hindusi stworzą własne wersje "The Office" i "Criminal Justice". Oba seriale miały już amerykańskie wersje ("Criminal Justice" to pierwowzór "The Night Of").

6. Damon Lindelof podpisał nowy kontrakt z Warner Bros. TV. Lindelof tworzy seriale dla Warner Bros. TV, odkąd opuścił ABC Studios in 2012 roku. I to się nie zmieni w ciągu najbliższych kilku lat.

7. Aaron Paul i Bryan Cranston świętują 10-lecie "Breaking Bad". Wczoraj minęło 10 lat od dnia debiutu "Breaking Bad" w AMC. Odtwórcy głównych ról przypomnieli o tym na Twitterze i dziękowali twórcy serialu, Vince'owi Gilliganowi, za to, że im zafundował najlepszą przygodę życia.

8. Darren Criss ogłasza zaręczyny. Aktor, który ostatnio wcielił się w Andrew Cunanana w 2. sezonie "American Crime Story" - i zrobił to świetnie! - ogłosił, że zaręczył się ze swoją dziewczyną, Mią. Para jest razem od ponad 7 lat.