8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

Rozdano SAG Awards - "This Is Us" wygrywa z "Opowieścią podręcznej". "Veep" wróci w 2019 roku. Scenariusz pilota "Wiedźmina" już skończony. A oprócz tego nowe piloty FOX-a, superbohaterski serial Amazona i nie tylko.

1. Rozdano SAG Awards - "This Is Us" i "Veep" wśród zwycięzców. Nagrodę gildii aktorów dla najlepszej obsady serialu dramatycznego dostało "This Is Us", a komediowego - "Veep". W kategoriach indywidualnych Claire Foy ("The Crown") pokonała Elisabeth Moss ("Opowieść podręcznej"). Ponadto nagrody otrzymali m.in. Sterling K. Brown, Julia Louis-Dreyfus, William H. Macy, Nicole Kidman i Alexander Skarsgard. Pełna lista zwycięzców i nominowanych tutaj.

2. "Veep" wróci w 2019 roku. Matt Walsh z "Veepa" powiedział, że zdjęcia do finałowego sezonu ruszą w sierpniu, a emisji możemy się spodziewać w 2019 roku.

3. Scenariusz pilota "Wiedźmina" już skończony. A poinformowała o tym showrunnerka serialu na Twitterze.

4. Marlene King o spin-offie "Pretty Little Liars". Nowe miasto, nowe bohaterki, nowa tajemnica, a jednocześnie bardzo podobny ton - tego możecie się spodziewać po "Perfectionists". Marlene King - twórczyni tego serialu, jak również "Pretty Little Liars" - zdradziła ponadto, że już pilot zacznie się mocnym uderzeniem. Jedna z głównych postaci nie dożyje końca odcinka.

5. FOX zamawia trzy nowe piloty. FOX zamówił piloty dwóch komedii i musicalu na przyszły sezon. "Our People" to serial komediowy Lee Danielsa i Vali Chandrasekarana ("Modern Family"), opowiadający o czarnoskórym chłopaku i jego narzeczonej z Midwestu. Ciekawie robi się, kiedy dochodzi do zderzenia kulturowego i jego "bombastyczna" rodzina spotyka jej rodzinę. "Rel" to tradycyjny sitcom, który produkuje Jerrod Carmichael. Lil Rey Howery gra faceta z Chicago, który zawsze wierzył, że wiara w siebie czyni cuda. Teraz będzie musiał odbudować swoje życie po rozwodzie. Trzeci serial to "Mixtape" - romantyczna opowieść o ludziach z Los Angeles, której twórcą jest Josh Safran ("Smash").

6. Amazon kompletuje obsadę nowego serialu "The Boys". "The Boys" to nowy serial Amazona, opowiadający o grupce superbohaterów, który ma już zamówienie na cały sezon. Twórcą jest Eric Kripke ("Supernatural"), a w obsadzie znajdują się Antony Starr ("Banshee"), Chace Crawford ("Gossip Girl"), Dominique McElligott ("House of Cards"), Jessie T. Usher ("Survivor’s Remorse"), Nathan Mitchell ("iZombie") i Erin Moriarty ("Jessica Jones"). Serial oparty jest na komiksie Gartha Ennisa ("Preacher") i Daricka Robertsona ("Happy!"), osadzonym w świecie, gdzie superbohaterom sława uderzyła do głowy i ich skorumpowała. Nasi bohaterowie mają z tym zrobić porządek.

7. Alison Brie komentuje sprawę swojego szwagra, Jamesa Franco. W rozmowie z E! Alison Brie powiedziała, że popiera ruch Time's Up i uważa, że ofiary nie powinny milczeć. Ale jednocześnie podkreśliła, że wspiera rodzinę i nie wszystko, co powiedziano o Jamesie Franco, jest zgodne z rzeczywistością.

8. Nowy serial Tracy'ego Morgana w kwietniu. Premiera "The Last O.G." miała odbyć się jesienią, ale ją przełożono. Ostatecznie serial zadebiutuje 3 kwietnia.

last-og956

REKLAMA