10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Alienist" (Fot. TNT)

"Timeless" powróci w marcu. "The Alienist" będzie w kwietniu na Netfliksie. "Chirurdzy" szykują wielki odcinek dla Arizony. A oprócz tego "Snowpiercer", serialowe Potężne Kaczory i nie tylko.

1. "Timeless" powróci w marcu. 2. sezon serialu NBC wystartuje 11 marca. Premiera nosi tytuł "The War to End All Wars", spotkamy w niej Lucy, Wyatta i Rufusa podróżujących do czasów I wojny światowej. Zostaną przedstawieni nowi bohaterowie: amerykański żołnierz z I wojny (Michael Rady z "UnReal"), a także dwie panie, które go będą ratować (Annie Wersching i Susanna Thompson).

2. "Snowpiercer" rozstaje się z showrunnerem. Josh Friedman, który miał prowadzić produkcję "Snowpiercera", opuszcza ekipę serialu TNT.

3. "Chirurdzy" szykują wielki odcinek dla Arizony. Jesse Williams zdradził na Twitterze, że wyreżyseruje odcinek "Chirurgów" w tym sezonie. Jessica Capshaw szybko dodała, że to będzie odcinek o Arizonie. Nie jest w tym momencie jasne, czy będzie to odcinek z flashbackami, czy też osadzony w teraźniejszości. Showrunnerka Krista Vernoff zasugerowała, że Arizona będzie jeszcze romansować z Cariną.

4. "The Alienist" będzie w kwietniu na Netfliksie. Serial, który wystartował właśnie w USA w telewizji TNT, pojawi się u nas 19 kwietnia na platformie Netflix.

5. Na Netfliksie będzie także dokument o Juventusie. Pierwsze trzy odcinki serialu dokumentalnego "Pierwszy zespół: Juventus FC" pojawią się 16 lutego, kolejne jeszcze w tym roku.

6. Powstanie serial o Potężnych Kaczorach. Bohaterowie popularnych filmów o hokeju z lat 90. pojawią się w nowej wersji na małym ekranie. Scenarzysta tych filmów, Steven Brill, już pisze scenariusz dla ABC Signature Studios. W projekt zaangażowany jest także procudent, Jordan Kerner. Nic na razie nie słychać o powrocie kogokolwiek z aktorów.

7. Natalie Portman poprowadzi "Saturday Night Live". Natalie Portman będzie gospodynią odcinka z 3 lutego.

8. Comedy Central Family wprowadza pasmo Comedy Central Extra. Nowe pasmo zostało wprowadzone 22 stycznia i obejmuje godziny od 20:00 do 2:30. Zobaczycie filmy komediowe, np. "Sok z żuka", "Dwaj zgryźliwi tetrycy", "Starsky i Hutch", "Ace Ventura: Zew natury", "Ace Ventura: Psi detektyw", "Maska" i "Głupi i głupszy", a także seriale, jak "Brooklyn 9-9", "Goldbergowie", "Seks w wielkim mieście", "Latający cyrk Monty Pythona", "Rick i Morty", "South Park". Pojawią się również polskie produkcje: "Comedy Club" i "Drunk History - pół litra historii".

9. Netflix wypuści serię 15-minutowych stand-upów. Pojawi się w nich 16-tka młodych komików, w tym Aisling Bea, Michelle Buteau, Tim Dillon, JR De Guzman, Sabrina Jalees, Janelle James, Sam Jay, Josh Johnson, Ian Karmel, Jak Knight, Matteo Lane, Max Silvestri, Taylor Tomlinson, Phil Wang, Emma Willmann i Kate Willett. Całość zostanie nagrana w Atlancie.

10. Zwiastun 5. sezonu "Last Week Tonight with John Oliver". Program powraca 18 lutego.

REKLAMA