Niespodzianka! Zgadnijcie, kto wróci w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek"

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

W nowej odsłonie serialu "Wielkie kłamstewka" na pewno zobaczymy większość znanej obsady na czele z Reese Witherspoon i Nicole Kidman. Ten powrót może Was jednak zaskoczyć. Uwaga na spoilery z 1. sezonu!

Odkąd oficjalnie potwierdzono powstanie 2. sezonu "Wielkich kłamstewek", czekamy na bliższe informacje na jego temat. Przyznajemy, że takiej w pierwszej kolejności się jednak nie spodziewaliśmy. Jak dowiedziało się TVLine, do serialu w jakimś stopniu wróci Alexander Skarsgard, grający Perry'ego, męża i oprawcę Celeste. Tak, tego samego, którego śmierć była kulminacyjnym punktem ostatniego odcinka.

Oczywiście jedynym sposobem, by ponownie zobaczyć tego bohatera na ekranie, są retrospekcje. Wspomnienie Perry'ego prześladujące Celeste czy Jane wydaje się całkiem zrozumiałe i nie powinno być problemów, by umieścić w serialu. A na pewno byłoby to łatwiejsze, niż... przywrócenie tego bohatera do życia.

Coś takiego zasugerował natomiast Skarsgard, pytany o to, czy zobaczymy go w 2. sezonie. "Nawet nie wiem, czy naprawdę umarłem, czy nie" - rzucił aktor, a my mamy nadzieję, że zrobił to wyłącznie w żartach, bo pomysł jest kompletnie absurdalny. Choć bardzo doceniamy kreację Skarsgarda (i nie tylko my, bo nagrodzono go za nią m.in. Emmy i Złotym Globem), wolelibyśmy, by w 2. sezonie była już tylko wspomnieniem.

Szczegółów na jego temat jeszcze nie znamy, ale wiadomo, że będzie liczył 7 odcinków, które wyreżyseruje Andrea Arnold. Scenariusze autorstwa Davida E. Kelleya oparte na pomysłach Liane Moriarty są już gotowe, a Nicole Kidman powiedziała, że zawarte w nich historie są "bogate i głębokie".

Premiery 2. sezonu serialu "Wielkie kłamstewka" powinniśmy się spodziewać w przyszłym roku.

REKLAMA