Ktoś zrobił zwiastun filmu z bohaterami "Przyjaciół". Chcielibyście taki zobaczyć?

Fot. YouTube

Widzieliście zwiastun filmu, w którym po latach spotkali się Rachel, Monica, Chandler, Ross, Phoebe i Joey? Mamy złą wiadomość - nie jest prawdziwy. Ale i tak wygląda świetnie.

Plotki o ewentualnym powrocie legendarnego sitcomu pojawiają się co jakiś czas i choć za każdym razem są skutecznie zabijane przez jego twórców (na przykład tutaj albo tutaj), w niczym to nie przeszkadza widzom, którzy ciągle wierzą, że jeszcze zobaczą swoich ulubieńców razem. Niedawno sporo szumu w sieci wywołało fanowskie wideo przedstawiające zwiastun takiego potencjalnego spotkania po latach.

Jego twórcy naprawdę się postarali, bo zamieścili nawet w YouTube opis filmu nazwanego "The One with the Reunion" (czy też "Friends. The Movie"), którego akcja rozgrywa się kilka lat po finale serialu. I najwyraźniej nie był to szczególnie udany czas dla naszych bohaterów, bo Monica i Chandler się rozwodzą, Phoebe i Mike przechodzą przez małżeńskie problemy, a Ross i Rachel od lat nie są ze sobą. No nie tak to sobie wyobrażałem.

Sam zwiastun filmu "Przyjaciele" zawiera zaś wszystkich serialowych bohaterów, małżeńskie sprzeczki, spotkania po latach i kilka zaskakujących sytuacji, jak choćby Joeya odbierającego Złoty Glob. Wszystko to rzecz jasna efekt montażu scen z produkcji, w których serialowa ekipa grała i wpadała gościnnie po "Przyjaciołach. Są tu fragmenty "Cougar Town", "Web Therapy" i "Episodes", za które Matt LeBlanc rzeczywiście został nagrodzony Złotym Globem w 2012 roku. Niby to wszystko nieprawda, ale i tak łezka się w oku kręci, czyż nie?

REKLAMA