8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

W Finlandii powstał lodowy hotel w stylu serialu "Gra o tron". Kim Raver powróci do "Chirurgów". Lana Parrilla wyreżyseruje odcinek "Once Upon a Time". A oprócz tego "Castlevania", "Black-ish" i nie tylko.

1. W Finlandii powstał lodowy hotel w stylu serialu "Gra o tron". Hotel jest już otwarty, ma bar i kaplicę, w której można brać śluby. Będzie czynny do kwietnia, a właściciele sugerują, żeby nie zostawać dłużej niż na jedną noc, bo panują w nim temperatury poniżej zera.

2. Kim Raver powróci do "Chirurgów". Serialowa Teddy pojawi się w kilku ostatnich odcinkach 14. sezonu. W tym momencie nie wiadomo, czy będzie jeszcze romansować z Owenem.

3. Lana Parrilla wyreżyseruje odcinek "Once Upon a Time". Lana Parrilla zadebiutuje w tym sezonie jako reżyserka. Aktorka wyreżyseruje 17. odcinek 7. sezonu i będzie pierwszą osobą z serialowej obsady, która stanie za kamerą.

4. Dłuższy 2. sezon serialu "Castlevania". "Castlevania" powróci latem, 2. sezon będzie liczył 8 odcinków.

5. "Zabójstwo Versace" notuje słabszą oglądalność niż "Sprawa O.J. Simpsona". Premierę 2. sezonu "American Crime Story" obejrzało na żywo 3,6 mln Amerykanów, a po podliczeniu wszystkich platform - 5,5 mln. Pilot 1. sezonu dwa lata temu miał oglądalność 8,3 mln w momencie premiery i 12 mln na wszystkich platformach. Serial wciąż jednak wypada lepiej od większości produkcji telewizji FX.

6. NBC zamawia cztery nowe sitcomy. Nowe komediowe projekty NBC to: "Like Family" Suzanne Martin, "So Close" Grega Malinsa, "Abby’s" Josha Malmutha i "Friends-in-Law" Briana Gallivana. "Like Family" opowiadać będzie o dwójce dzieciaków, które nawiązały bardzo bliską więź w rodzinie zastępczej. Problem w tym, że nie jest to już takie proste w dorosłym życiu. "So Close" to opowieść o dwójce romantyków, którzy dopiero muszą na siebie trafić. "Abby’s" dzieje się w barze w San Diego, który nie ma licencji na działalność i przez to jest wyjątkowy. Jednym z producentów jest Mike Schur. Z kolei "Friends-in-Law" opowiada o dwóch facetach, którzy nie przepadają za sobą, ale będą musieli spędzać ze sobą czas, po tym jak ich najbliżsi przyjaciele się pobierają.

7. Nowa wersja "Christie Love". Telewizja ABC zamówiła reboot produkcji z lat 70., nowa główna bohaterka będzie agentką CIA dowodzącą oddziałem specjalnym. Zagra ją znana z "Pitch" Kylie Bunbury.

8. Tracee Ellis Ross domaga się równej płacy w "Black-ish". W rozmowie z The Hollywood Reporter aktorka zdradziła, że zarabia znacznie mniej niż Anthony Anderson. Obecnie negocjuje nowy kontrakt - jeśli nie dostanie równej płacy, zamierza pojawiać się w serialu rzadziej niż obecnie.

REKLAMA