18 nowych seriali Netfliksa, które zobaczymy w 2018 roku

"Altered Carbon" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

W lutym zobaczymy trzy netfliksowe nowości - "Altered Carbon", "Seven Seconds" i "Everything Sucks!" - a potem ruszy lawina. W planach na ten rok jest "Maniac" z Emmą Stone i Jonah Hillem, western braci Coenów, a także produkcje z różnych stron świata. Co więcej, tytuły z poniższej listy to prawdopodobnie nie wszystko - zebraliśmy same seriale fabularne i tylko te, których datę premiery w tym roku dało się potwierdzić.

"Altered Carbon" - premiera 2 lutego

"Altered Carbon" (Fot. Netflix)

"Altered Carbon" (Fot. Netflix)

Ekranizacja popularnej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana (w Polsce znanej jako "Modyfikowany węgiel"). Akcja rozgrywa się w przyszłości, w świecie, w którym technologia odmieniła społeczeństwo. Ludzka świadomość może być zapisana w postaci cyfrowej i przegrywana z jednego ciała do drugiego. Śmierć przestała być ostateczna.

A jednak pewnego razu główny bohater tej opowieści, Takeshi Kovacs (Joel Kinnaman) - ostatni żołnierz elitarnego międzygalaktycznego oddziału wojowników, którego pozostali członkowie polegli w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi - dostaje ciekawe zlecenie. Najbogatszy człowiek świata, Laurens Bancroft (James Purefoy), oferuje mu życie wieczne. W zamian Kovacs musi znaleźć zabójcę... samego Bancrofta.

Twórczynią serialu jest Laeta Kalogridis (producentka "Avatara" i "Wyspy tajemnic"), a w obsadzie znajdują się jeszcze m.in. Martha Higareda, Renne Elise Goldsberry, Ato Essandoh, Chris Conner, Will Jun Lee i Dichen Lachman. Wizualnie "Atered Carbon" prezentuje się świetnie, mocno przypominając "Blade Runnera". Oby pod względem scenariusza nie było gorzej. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
REKLAMA