18 nowych seriali Netfliksa, które zobaczymy w 2018 roku

"Altered Carbon" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

W lutym zobaczymy trzy netfliksowe nowości - "Altered Carbon", "Seven Seconds" i "Everything Sucks!" - a potem ruszy lawina. W planach na ten rok jest "Maniac" z Emmą Stone i Jonah Hillem, western braci Coenów, a także produkcje z różnych stron świata. Co więcej, tytuły z poniższej listy to prawdopodobnie nie wszystko - zebraliśmy same seriale fabularne i tylko te, których datę premiery w tym roku dało się potwierdzić.

"Altered Carbon" - premiera 2 lutego

"Altered Carbon" (Fot. Netflix)

"Altered Carbon" (Fot. Netflix)

Ekranizacja popularnej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana (w Polsce znanej jako "Modyfikowany węgiel"). Akcja rozgrywa się w przyszłości, w świecie, w którym technologia odmieniła społeczeństwo. Ludzka świadomość może być zapisana w postaci cyfrowej i przegrywana z jednego ciała do drugiego. Śmierć przestała być ostateczna.

A jednak pewnego razu główny bohater tej opowieści, Takeshi Kovacs (Joel Kinnaman) - ostatni żołnierz elitarnego międzygalaktycznego oddziału wojowników, którego pozostali członkowie polegli w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi - dostaje ciekawe zlecenie. Najbogatszy człowiek świata, Laurens Bancroft (James Purefoy), oferuje mu życie wieczne. W zamian Kovacs musi znaleźć zabójcę... samego Bancrofta.

Twórczynią serialu jest Laeta Kalogridis (producentka "Avatara" i "Wyspy tajemnic"), a w obsadzie znajdują się jeszcze m.in. Martha Higareda, Renne Elise Goldsberry, Ato Essandoh, Chris Conner, Will Jun Lee i Dichen Lachman. Wizualnie "Atered Carbon" prezentuje się świetnie, mocno przypominając "Blade Runnera". Oby pod względem scenariusza nie było gorzej. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
 • "The Ballad of Buster Scruggs"

  Ayy, Coenowie, western. Czekam najbardziej.

 • Tomek

  W lutym jeszcze "seven seconds"

 • Kim jest ten cały Joshua Long?

 • PrzemekRyk

  „A jednak pewnego razu główny bohater tej opowieści, Takeshi Kovacs (Joel Kinnaman) - ostatni żołnierz elitarnego międzygalaktycznego oddziału wojowników, którego pozostali członkowie polegli w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi”…Przepraszam ale że co?!

 • Kasia Tymińska

  Jak "pierwszy duński serial"? A Rita?

  • To nie jest serial Netfliksa. To serial duńskiej telewizji TV 2, który jest na Netfliksie poza Danią. Netflix ma prawa do jego międzynarodowej dystrybucji, nic więcej.

   • Kasia Tymińska

    Zaczyna się od napisu "A Netflix original series". Sprawdziłam przed chwilą. Ale fakt, dalej jest o telewizji 2.