8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Meryl Streep w filmie "The Post"

0

Meryl Streep w serialu "Wielkie kłamstewka". John Malkovich w 3. sezonie "Billions" CBS zamawia kontynuację "Murphy Brown". A oprócz tego "Z Archiwum X", crossover seriali ShondaLandu i nie tylko.

1. Meryl Streep w serialu "Wielkie kłamstewka". W 2. sezonie "Wielkich kłamstewek" zobaczymy Meryl Streep. Oscarowa aktorka, która kiedyś pojawiła się w miniserialu HBO "Anioły w Ameryce", zagra Mary Louise Wright, matkę Perry'ego (Alexander Skarsgard). Kobieta przyjedzie do Monterey po tym, co się wydarzyło w finale 1. sezonu.

2. CBS zamawia kontynuację "Murphy Brown". CBS zamówił 13 odcinków kontynuacji kultowego sitcomu. Powróci zarówno gwiazda serialu, Candice Bergen, jak i jego twórczyni, Diane English. Główna bohaterka wciąż będzie dziennikarką, tyle że teraz próbującą odnaleźć się w świecie fake newsów i social mediów, w zupełnie innym klimacie polityczno-kulturowym. Oryginalny serial był emitowany w latach 1988 - 1998.

3. Pierwsze zdjęcie z crossoveru "Skandalu" i "Sposobu na morderstwo". Olivia Pope spotka Annalise Keating 1 marca, a EW prezentuje pierwsze zdjęcie.

KERRY WASHINGTON, VIOLA DAVIS

4. Matka kaskadera, który zginął na planie "The Walking Dead", pozywa AMC. Susan Bernecker, matka Johna Berneckera, kaskadera, który zginął na planie serialu AMC, szuka sprawiedliwości dla swojego syna. Pozew zwraca uwagę na warunki, w jakich pracują kaskaderzy na hollywoodzkich planach.

5. John Malkovich w 3. sezonie "Billions". John Malkovich pojawi się gościnnie w roli rosyjskiego miliardera.

6. NBC zamawia pilot serialu "Manifest". Nowy serial dramatyczny NBC ma być thrillerem, łączącym w sobie "Lost" i "Resurrection". Pewnego razu znika samolot, a jego szczątków nie udaje się odnaleźć. Kiedy powraca on po jakimś czasie, wraz z pasażerami, okazuje się, że w życiu tych ludzi nie minęła ani chwila - podczas gdy w prawdziwym świecie upłynęło wiele lat. Twórcą serialu jest Jeff Rake ("Mysteries of Laura").

7. Leslie Jones wciela się w Willa Ferrella w zwiastunie "Saturday Night Live". Will Ferrell poprowadzi program w najbliższą sobotę.

8. Zwiastun dalszej części sezonu "Z Archiwum X". Za nami już prawie pół sezonu, a oto zwiastun ze scenami z dalszych odcinków.